PATRIOTYCZNIE I RELIGIJNIE

W poniedziałek, 17 października, moglilśmy podziwiać umiejętności wokalne naszych uczniów podczas I Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Religijnej. W podniosły nastrój wprowadzili wszystkich pierwsi uczestnicy, uczniowie klasy 2a, którzy zaprezentowali piosenkę „11 listopada”. Pozostali wokaliści, wśród których znalazły się jeden tercet i duet, podtrzymali panującą atmosferę, z wielkim zaangażowaniem i pasją wykonując swoje utwory. Po wysłuchaniu wszystkich młodych artystów, jury postanowiło przyznać 4 nagrody i 2 wyróżnienia. Nagrody przypadły: Klasie 2a, za wymieniony już wcześniej utwór „11 listopada”, Oli Siadul, która wraz z klasowym chórkiem z 2d przedstawiła również piosenkę „11 listopada”, Dorocie Szydłowskiej, z klasy 5c, za przepiękne wykonanie piosenki „Moje wiersze” oraz Kasi Jezierskiej z klasy 6c, która zaprezentowała nam swoje zdolności wokalne w utworze „Szara Piechota”. Wyróżnienia jury przyznało: Karolinie Ziemlickiej z klasy 2c („Czarna Madonno”) oraz Marcie Mydłowskiej z klasy 6a („Lolek”). 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, natomiast rodzicom, opiekunom i nauczycielom za ich przygotowanie do konkursu. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach wokalnych.

Skip to content
%d bloggers like this: