POBIEGŁY PO SREBRO

20 września 2011r. na terenie Parku Wrocławskiego odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyny dziewczęce miały do pokonania 10 X 800m., natomiast chłopcy musieli przebiec nieco dłuższy dystans – 10 X 1000m. Nasze reprezentacje spisały się znakomicie. Po dziesięciu zmianach dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu, ustępując jedynie lekkoatletkom ze Szkoły Podstawowej nr 7. Chłopcy do ostatniej zmiany walczyli o podium, jednak ostatecznie zajęli czwarte miejsce. Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn dziewcząt i 7 zespołów chłopców. 
Skład drużyny dziewcząt: Kasia Walacik, Ania Dubińska, Wiktoria Kocińska, Basia Kaczkowska, Angela Winkowska, Wiktoria Ogonowska, Klaudia Piróg, Julka Pater, Alina Śliwowska, Weronika Hipner.
Skład drużyny chłopców: Gracjan Miś, Sławomir Kardasz, Jacek Boryczka, Filip Jasiński, Marcin Napiórkowski, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Krzysiek Osuch, Kuba Osuch, Mateusz Łabęcki.
Obu drużynom serdecznie gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: