Imprezy i uroczystości szkolne, konkursy

HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI NA ROK SZKOLNY 2016/2017

l.p.

Data

Nazwa imprezy

 

Adresaci

Organizator

1.

wrzesień

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

klasy 1-3

klasy 4-6

Karolina Tokarek, Alina Skiba, Irena Michalec

2.

26.09.2016

Europejski Dzień Języków Obcych

klasy 2-6

Małgorzata Borowiec

Izabela Borejszo

3.

wrzesień

Pasowanie na Świetliczaka

1A i 1B

Anna Olszowiak, Monika Dorożyńska

4.

październik

Ślubowanie klas pierwszych

klasy 1

Karolina Tokarek, Barbara Tadla

5.

28.10.2016

Halloween

klasy 1-6

nauczyciele j. angielskiego

6.

10.11.2016

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości i 5. Rocznicy nadania szkole imienia

klasy 1 – 6

B. Kubajewska

D. Wisłocka

K. Figurski

7.

listopad

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

cała świetlica

Anna Olszowiak

8.

listopad

Andrzejki

grupy świetlicowe

wychowawcy grup świetlicowych

9.

grudzień

„Jasełka”

uczniowie klas 1-6

W. Fedorska,

B. Gnojska,

K. Szymanowska.

10.

grudzień

Mikołajkowy Turniej Sportowy

klasy 1-3

Barbara Tadla, Marta Fritsch, Anita Nędzewicz

11.

grudzień

Świąteczny pokaz bożonarodzeniowy- śpiewamy kolędy i pastorałki

klasy 1-3

Elżbieta Czul, Alina Skiba

12.

styczeń

Bal Karnawałowy

grupy świetlicowe

wychowawcy grup świetlicowych

13.

styczeń

Orszak Trzech Króli

klasy 3-6

Gimnazjum Św. Dominika Savio w Lubinie.

14.

styczeń

Bal Karnawałowy

klasy 1-3

Joanna Mofina, Anna Ludwicka

15.

17.03.2017

Dzień Św. Patryka

klasy 4-6

nauczyciele j. angielskiego

16.

03.2017r

Obóz matematyczny w Przesiece

Klasy 4 – 6

A. Kaciuba

17.

21.04.2017

Happening z okazji Światowego Dnia Ziemi

klasy 4 – 6

A.Kocaba, I.Michalec

18.

kwiecień

Dzień otwarty

przedszkolaki i ich rodzice

Elżbieta Czul, Alina Skiba

( klasy 2c, 3e)

19.

kwiecień

Wielkanocny kiermasz charytatywny

społeczność szkolna

Monika Dorozyńska, Katarzyna Węglińska, Aneta Kozak, Joanna Koszewska

20.

maj

Uroczystość
I Komunii Świętej

uczniowie klas 3

W. Fedorska,

B. Gnojska,

K. Szymanowska.

21.

maj

Dni teatru

klasy 1-6

Dorota Baryłkiewicz

22.

maj

Złote czternastki

Klasy 4 – 6

A.Kocaba

23.

czerwiec

Zakończenie roku szkolnego

klasy 4 – 6

E. Jandulska

K. Figurski

24.

czerwiec

Zakończenie roku szkolnego

klasy 1-2

Tadla Barbara, Tokarek Karolina

25.

czerwiec

Zakończenie roku szkolnego

klasy 3

Wychowawcy klas 3

26.

wrzesień 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego.

klasy 1-3

Monika Dorożyńska, Bernadeta Łukaszek, Alicja Orlikowska

27.

wrzesień 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego.

klasy 4-7

E. Jandulska

D.Baryłkiewicz

K.Węglińska

K. Figurski

 

HARMONOGRAM KONKURSÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017

l.p.

Data

Nazwa konkursu

Zasięg (np. szkolny, powiatowy)

Adresaci

Organizator

1.

wrzesień

Wspomnienia z wakacji

szkolny

klasy 1-3

Joanna Mofina, Anna Ludwicka

2.

wrzesień

Zostań mistrzem tabliczka mnożenia

szkolny

klasy 3

Monika Dorożyńska, Alicja Orlikowska

3.

wrzesień

I love London

etap szkolny

kl. 6

Izabela Borejszo

4.

wrzesień

Konkurs matematyczno -informatyczny „Bóbr”

ogólnopolski

klasy 4 – 6

M. Petryk

B. Kureń

5.

wrzesień

Turniej Rugby-tag

międzyszkolny

kl.4

Gil A., Tadla J.

6.

październik

Turniej unihokeja kl.V-VI dz. I chł.

szkolny

klasy 4 – 6

Siebyła. J

7.

październik

Międzyszkolny konkurs interdyscyplinarny zDolny Ślązaczek

międzyszkolny

klasy 4 – 6

E. Komaniecka

8.

październik

Master of Spelling

etap szkolny

klasy 4 – 6

Małgorzata Borowiec

Małgorzata Imbra

9.

październik

I love London

gminny

kl. 6

Izabela Borejszo

10.

październik

Konkurs recytatorski

powiatowy

klasy 1-3

Tokarek Karolina, Maciszonek Małgorzata

11.

październik

„Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”

rejonowy

klasy 4 – 6

MCK w Legnicy

12.

październik

„Barwy jesieni” – konkurs plastyczny

szkolny

klasy 4 – 6

K. Figurski

K. Węglińska

13.

październik

luty

„LIMESOWY” konkurs matematyczny

szkolny i powiatowy

klasy 4 – 6

A Kaciuba

14.

październik – listopad

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Uczynki miłosierdzia względem duszy i ciała”

powiatowy

Klasy 1-6

W. Fedorska,

B. Gnojska,

K. Szymanowska.

15.

listopad

Mistrz ortografii

szkolny

klasy 3

Anita Nędzewicz

16.

listopad

„Portret gen. Maczka” – praca plastyczna

szkolny

klasy 4 – 6

K. Figurski

K. Węglińska

17.

listopad

Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej

szkolny

klasy 1- 6

K. Figurski

K. Węglińska

18.

listopad

styczeń

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

ogólnopolski

klas 4 – 6

Centrum Edukacji Humanistycznej „Logos”

19.

listopad

styczeń

„ Z poprawną ortografią na co dzień”

ogólnopolski

klasy 4 – 6

Centrum Edukacji Humanistycznej „Logos”

20.

listopad

Master of Spelling

międzyszkolny

klasy 4 – 6

Małgorzata Borowiec

Małgorzata Imbra

21.

grudzień

Dzień Pluszowego Misia

szkolny

grupy świetlicowe

Anna Olszowiak, Bożena Gaweł

22.

grudzień

Turniej bożonarodzeniowy kl. II

etap szkolny

kl. 2

Marta Jakimiec-Marciniak

Marzanna Wyrwa

23.

grudzień

Turniej bożonarodzeniowy kl. II

międzyszkolnym

kl. 2

Marta Jakimiec-Marciniak

Marzanna Wyrwa

24.

grudzień

Memory Master

ogólnopolski

klasy 4 – 6

Małgorzata Imbra

25.

grudzień

Kartka Bożonarodzeniowa

szkolny

klasy 1-3

Monika Dorożyńska, Alicja Orlikowska

26.

grudzień

Teatr Jednego Aktora

szkolny

klasy 1-3

Dorota Baryłkiewicz, Natalia Ratajczak

27.

grudzień

Mikołajkowy turniej piłki ręcznej oraz piłki nożnej

międzyszkolny, szkolny

kl.6

kl.4

Ilnicka M. Hipner I. Tadla J., Jeżak D.

28.

styczeń

Turniej piłki siatkowej

szkolny i międzyszkolny

kl.5

Hipner I.  Tadla Jerzy

29.

styczeń

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

ogólnopolski

klasy 5 – 6

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie

30.

styczeń

„Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

szkolny

klasy 4 – 6

K. Figurski

K. Węglińska

31.

styczeń

Festiwal kolęd i pastorałek

dolny śląsk

klasy 4 – 6

Gimnazjum Salezjańskie im. Jana Bosko w Lubinie

32.

styczeń

Konkurs „Mistrz ortografii”

szkolny

klasy 4

B. Kubajewska

33.

styczeń

Olimpiada jezykowa

szkolny

klasy 4 – 6

n-le j. angielskiego

34.

styczeń-luty

Makiety budowli krajów anglojęzycznych

szkolny

klasy 4 – 6

Izabela Borejszo

35.

luty

„Lubin w grafice komputerowej” (konkurs grafiki komputerowej)

szkolny

klasy 4 – 6

M. Petryk

B. Kureń

36.

luty

Konkurs „Mistrz ortografii”

szkolny

klasy 5 – 6

B. Kubajewska

37.

luty

„Znam przysłowie”

szkolny

klasy 5 – 6

E. Jandulska

B. Kubajewska

38.

luty

Konkurs wiedzy o Lubinie

szkolny

klasy 1-3

Anita Nędzewicz

39.

marzec

Turniej warcabowy

szkolny

grupy świetlicowe

Grzegorz Grzelka

40.

marzec

Sport w Lubinie

szkolny

grupy świetlicowe

Patrycja Sołonynka, Anna Furga

41.

marzec

„Znam przysłowie”

dolnośląski

klasy 5 – 6

Autorskie Gimnazjum Samorozwoju GASSA we Wrocławiu

42.

marzec

Konkurs Recytatorski

szkolny

klasy 4 – 6

M. Woźniak

43.

marzec

„Wiosna w obiektywie”- konkurs fotograficzny

szkolny

klasy 6

K. Figurski

K. Węglińska

44.

marzec

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Zuch/Galileo

ogólnopolski

kl. 1-6

Małgorzata Borowiec

Izabela Borejszo

45.

marzec

Sing Star

etap szkolny

klasy 4 – 6

Marta Jakimiec-Marciniak

Marzanna Wyrwa

46.

marzec

Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze

rejonowy

klasy 4 – 6

A.Kocaba, I.Michalec

47.

marzec

Szkolny konkurs recytatorski

szkolny

klasy 1-3

Anita Nędzewicz

48.

marzec

Omnibusik- eliminacja do konkursu powiatowego

szkolny

klasy 2

Karolina Tokarek, Barbara Tadla

49.

marzec

Jestem bezpieczny

szkolny

klasy 3

Czul Elżbieta,  Niedźwiedź Bogumiła,

50.

marzec

Mistrz matematyki

szkolny

klasy 2

Kamila Borowska, Natalia Ratajczak

51.

marzec

Kangur matematyczny  –międzynarodowy konkurs matematyczny

międzynarodowy

klasy 4 – 6

A. Kaciuba

52.

marzec

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

szkolny

klasy 4 – 6

B. Gaweł, M. Petryk

53.

marzec

„Komputer to nie tylko gry” – wiedza i praktyka

szkolny

klasy 4 – 6

M. Petryk

B. Kureń

54.

marzec

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II.

ogólnopolski

klasy 4 – 6

Olimpus

55.

marzec

Szkolny Turniej piłki ręcznej kl.V

szkolny

kl.5

Tadla J.

56.

kwiecień

Pierwsza pomoc przedmedyczna

szkolny

kl.4

Siebyła J.,Hipner I.

57.

kwiecień

Szkolny Konkurs na najoryginalniejszą palmę wielkanocną

szkolny

klasy 1-6

W. Fedorska,

B. Gnojska,

K. Szymanowska

58.

kwiecień

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla kl.IV „Praktyczna Matematyka”

międzyszkolny

klasy 4

A. Kaciuba,

59.

kwiecień

Sing Star

powiatowy

klasy 4 – 6

Marta Jakimiec-Marciniak

Marzanna Wyrwa

60.

kwiecień

Reading for pleasure

szkolny

klasy 4 – 6

Małgorzata Borowiec

61.

kwiecień/
czerwiec

Umiem udzielić I pomocy

rejonowy

klasy 4 – 6

A.Kocaba, I.Michalec

62.

kwiecień/
czerwiec

Eksperyment w przyrodzie

szkolny

klasy 5

A.Kocaba, I.Michalec

63.

kwiecień/
maj

Jeden z dziesięciu

międzyszkolny

klasy 5 – 6

A.Kocaba, I.Michalec

64.

kwiecień

Międzyszkolny konkurs „Baw się matematyką”

międzyszkolny

klasy 6

E. Kolber

65.

kwiecień

Międzyszkolny konkurs matematyczno – informatyczny o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9

międzyszkolny

kl. 5 i 6

E. Kolber, A.Kaciuba

66.

kwiecień

Omnibusik

powiatowy

klasy 2

Karolina Tokarek, Barbara Tadla

67.

kwiecień

Wiosna w obiektywie

szkolny

klasy 1-3

Natalia Ratajczak

68.

kwiecień

Ortografek

szkolny

klasy 2

Anna Ludwicka, Aneta Kowalczyk

69.

kwiecień

Szkolny festiwal piosenki

szkolny

klasy 1-3

Magdalena Górska, Małgorzata Maciszonek

70.

kwiecień

Piosenki o wiośnie

międzyszkolny

grupy świetlicowe

Anna Olszowiak, Anna Gąsecka, Ania Furga, Bożena Gaweł

71.

maj

Ekostrój

szkolny

grupy świetlicowe

Monika Dorożyńska, Katarzyna Węglińska, Aneta Kozak, Joanna Koszewska,

72.

maj

Międzyszkolny konkurs matematyczny klas VI ‘Wesoła matematyka”

międzyszkolny

klasy 6

E. Kolber

73.

maj

Od Żaka do Profesora

międzyszkolny

klasy 6

SP nr 9 Lubin

74.

maj

Olimpiada Historyczna

szkolny

klasy 6

M. Maślanka

D. Wisłocka

75.

maj

Szkolny konkurs Karaoke

szkolny

klasy 4 – 6

K. Figurski

76.

maj

Mali sportowcy na start

międzyszkolny

klasy 1

Tadla Barbara, Tokarek Karolina

77.

maj

Kolorowe dzieci

szkolny

klasy 1-3

Kamila Borowska

78.

maj

Mistrz informatyki klas 3

szkolny

klasy 3

Bogumiła Niedźwiedź, Magdalena Górska

79.

maj

Parki Lubina

międzyszkolny

klasy 6

A.Kocaba, I.Michalec

80.

maj

Turniej taneczny

szkolny

klasy 4 – 6

Gil A.

81.

czerwiec

Konkurs w trójboju

szkolny

klasy 3-4

Jeżak D.

82.

maj/
czerwiec

Niezłe ziółko

międzyszkolny

klasy 6

A.Kocaba, I.Michalec

83.

czerwiec

Konkurs przyrodniczo-ekologiczny-,,Polska w krajobrazach”

międzyszkolny

klasy 5

A.Kocaba, I.Michalec

84.

cały rok

Turniej piłki nożnej

szkolny

klasy 2d, 2a, 2e, 2g, 2c, 3b, 3d

Patrycja Sołonynka, Anna Gąsecka, Grzegorz Grzelka, Joanna Koszewska

Skip to content
%d bloggers like this: