NIE DAŁY SZANS

W sobotę, 18.06.2011r., dziewczęta z klasy 4c wzięły udział w III Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Szkoły w Kobierzycach. Nasze reprezentantki zagrały 3 mecze z drużynami z Jeleniej Góry, Kątów Wrocławskich oraz drużyną gospodarzy. Najwięcej obaw było przed spotkaniem z Jelenią Górą, jednak już w pierwszych minutach meczu nasze zawodniczki prowadziły bardzo wysoko, a cały mecz zakończyły wynikiem 11:3. Rywalizację na boisku z Kątami Wroclawskimi nasze zawodniczki zakończyły wynikiem 16:1, natomiast z Kobierzycami 10:4. W trakcie zawodów organizatorzy zapwewnili uczestnikom słodki poczęstunek a także różnorodne konkursy,. podczas których można było wygrać ciekawe nagrody.
Skład naszej drużyny: Patrycja Kaźmierczak (bramkarka), Maja Czajkowska, Weronika Domska, NIkola Gruszecka, Weronika Hipner, WIktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Kinga Stanisławczyk, Dorota Szydłowska, Alina Śliwowska, Kasia Walacik, Angela Winkowska.
Wyniki turnieju:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie
II miejsce – KPR Jelenia Góra
III miejsce – Kobierzyce
IV miejsce Kąty Wrocławskie
Organizatorzy przewidzeli również nagrody rzeczowe dla 2 najlepszych zawodniczek z każdej drużyny. Z naszego zespołu na takie wyróżnienie zasłużyły wszystkie dziewczęta, jednak nagrodzić można było tylko dwie. Organizatorzy wręczyli nagrody w postaci plecaków Patrycji Kaźmierczak i Angeli Winkowskiej.

Gratulujemy!!!

galeria zdjęć

Skip to content
%d bloggers like this: