KONKURS „ODŻYWIAM SIĘ ZDROWO”

chopiec_z_jedzeniem

chopiec_z_jedzeniem13 kwietnia 2011r. w naszej szkole zorganizowany został konkurs wiedzy „Odżywiam się zdrowo”. W konkursie brało udział po 2 reprezentantów z klas II, wyłonionych w drodze eliminacji klasowych:
Klasa 2a-Gabrysia Goldszaydt, Zuzia Wróblewska; Klasa 2b–Gosia Krzyszczak i Kuba Kołodziej; Klasa 2c-Karolina Grajak i Julia Król;
Klasa 2d–Julia Drozdowska i Weronika Drozdowska;Uczestnicy w rozmaitych zadaniach wykazali się wiedzą, umiejętnościami praktycznymi, a także zdolnością zareklamowania zdrowej żywności. Podczas trwania konkursu posilali się „zdrowymi” przekąskami. Grupa dzieci świetlicowych, pod opieką p. K.Tokarek, zaprezentowała  wszystkim przedstawienie „Witaminowy pokaz mody”. Po wyrównanej rywalizacji najlepsi okazali się reprezentanci klasy 2b. Niewiele mniej punktów w postaci ziarenek fasoli uzbierali uczniowie klasy 2a. Trzecie miejsce wspólnie przypadło klasie 2c i 2d.

Skip to content
%d bloggers like this: