SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI

piosenkarka

piosenkarkaSzkolny Festiwal Piosenki, to już cykliczna impreza organizowana w naszej szkole. Jak co roku, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. 1 kwietnia 2011r. swoje zdolności wokalne zaprezentowało 24 uczniów z klas I – VI. Zmagania młodych śpiewaków uświetnił gościnny występ naszych dwóch absolewentek: Dominiki Biały oraz Alicji Roli, które z niemałymi sukcesami kontynuują edukację muzyczną rozpoczętą pod okiem naszych nauczycieli. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, przez co komisja miała niemały problem z wytypowaniem najlepszych solistów. Nagrody wyśpiewali: Karolina Ziemlicka z klasy Ic, Ola Siadul z Id, Julia Szewczyk z IIId, Klara Zimna z IVa, Martyna Zembroń z IVa oraz Ania Dubińska z IVc. Wyróżnienia przyznano: Kubie Stachów z Ia, Wiktorii Krakowiak z Ib, Jagodzie Czajkowskiej z IIa, Zuzi Stefańskiej z IIIa, Wiktorii Piosik z IIIc, Martynce Majcher z IIId, oraz Weronice Kwiatkowskiej z VIc. Wszystkim uczestnikom, również tym nie nagrodzonym, serdecznie gratulujemy talentu i życzymy udanych występów w kolejnych przeglądach wokalnych. Natomiast organizatorom dziękujemy za zorganizowanie imprezy na bardzo wysokim poziomie.

Skip to content
%d bloggers like this: