WIEDZĄ, JAK ŻYĆ BEZPIECZNIE

7 kwietnia, w Legnicy odbył się półfinał Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa „UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ”. Do konkursu zgłosiło się po 18 drużyn w każdej kategorii. Naszą szkołę, w grupie klas I – III, reprezentowali uczniowie: Jakub Kozłowski, Gabriela Goldszajdt, Karolina Zawadzka z kl. IIa oraz Julia Kochańska z kl. IIId. W kategorii klas IV – VI z zadaniami zmagali się: Kasia Birut, Krystian Ziemacki z kl.VId i Angelika Dziwińska z Va. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą w zakresie bezpieczeństwa w życiu codziennym, w domu, na drodze i w czasie zabaw. Drużyna z klas I – III zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do finału konkursu, który odbędzie się w maju we Wrocławiu. Zespół Kasi, Krystiana i Angeliki uplasował się na V miejscu. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: