NASZA SZKOŁA = SUKCES

zwyciestwo

zwyciestwoW ostatnim czasie, uczniowie naszej szkoły próbowali swoich sił w wielu konkursach szkolnych i międzyszkolnych. Zaangażowanie i perfekcyjne przygotowanie powodują, że nasi reprezentanci zajmują czołowe lokaty właściwie w każdym konkursie, na którym się pojawią. Marzec i początek kwietnia nie odbiegał od tej zasady. Oprócz laureatów, wymienionych wcześniej na naszej stronie, sukces odnieśli również uczniowie:
– po wcześniejszych eliminacjach szkolnych, międzyszkolnych a następnie powiatowych do etapu międzypowiatowego Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego awansowali: Basia Maziarz z 6d, Martyna Kędzia z 6a, Adrian Kowcz z 6c oraz Daniel Czyż z 6d. Laureatami tego etapu zostały Barbara Maziarz, która zajęła II miejsce oraz Martyna Kędzia, która uplasowała się na miejscu III. Obie dziewczynki reprezentowały naszą szkolę podczas etapu międzypowiatowego dla klas I gimnazjum,
– w eliminacjach gminnych XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą”,  do dalszego etapu wytypowano prace uczniów z naszej szkoły: Karola Kołodziejczyka, Ali Wróbel, Wojtka Sołtysiaka oraz Ingi Zabłotnej,
– do etapu wojewódzkiego  w powyższym konkursie zakwalifikowano pracę Wojtka Sołtysiaka z IIb,
– w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Francuskiej I miejsce wyśpiewała Karolina Ziemlicka z kl. Ic,
– w Międzyszkolnym Konkursie „Brzechwa i ja” wiedzą o życiu i twórczości o autorze wykazali się Kuba Kozłowski z kl. IIa oraz Kuba Kołodziej z kl.IIb
zajmując I miejsce,
Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: