I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ „SING STAR”

1 kwietnia w naszej szkole odbył się pierwszy międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej SING STAR. Uczestników oceniało jury, które pod uwagę brało  poprawność językową, umiejętności wokalne, a także ogólne wrażenia artystyczne. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dzięki uprzejmości właścicieli sklepu MAXIM oraz księgarni z ulicy Kamiennej, którzy byli sponsorami nagród. III miejsce zdobył duet Barbary Sasim i Oli Naróg z SP 12, II miejsce przypadło Monice Obajdzie z SP 14, natomiast I miejsce przyznano ex aequo Dorocie Szydłowskiej z SP14 oraz Adzie Lukowicz z SP nr 5. Wyróżnienia otrzymali Martyna Zembroń, Mateusz Kukuć oraz Oliwia Pander. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku – Marta Marciniak i Małorzata Imbra – nauczycielki języka angielskiego.

Skip to content
%d bloggers like this: