SZEŚCIOLATKU – CZEKAMY NA CIEBIE!!!

DRODZY RODZICE SZEŚCIOLATKÓW
Pójście dziecka do szkoły to ogromne przeżycie zarówno dla rodzica jak i przyszłego ucznia. Obecnie stoją Państwo przed dylematem, czy skorzystać z możliwości posłania do szkoły swojej pociechy z rocznym wyprzedzeniem, czy poczekać z tą decyzją kolejny rok. 
Szkoła Podstawowa Nr 14 oferuje swoim najmłodszym uczniom bezpieczną naukę w salach lekcyjnych dostosowanych do potrzeb dzieci. Każda klasa posiada wydzielone części przeznaczone na naukę, zabawę i rekreację. Odrębny segment budynku dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz brak dzwonków umożliwiają komfortową realizację zajęć zintegrowanych. Sala multimedialna i informatyczna, a także specjalnie zakupione minilaptopy dla klas I – III pozwalają na rozpoczęcie edukacji informatycznej na wysokim poziomie już od początku nauki szkolnej.
Bogato wyposażone sale świetlicy zapewniają dzieciom szereg ciekawych zajęć, dzięki czemu szybko i przyjemnie mija im czas oczekiwania na rodziców. 
Wierzymy, że w każdym dziecku drzemie talent. Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych oraz konkursów szkolnych i pozaszkolnych umożliwia naszym uczniom rozwijanie swoich zainteresowań. W razie problemów nasi podopieczni mogą liczyć na pomoc nauczycieli, a także opiekę pedagoga, logopedy i pielęgniarki szkolnej. 
W bieżącym roku szkolnym wśród naszych uczniów są już sześciolatki. Wszystkie bardzo dobrze radzą sobie z obowiązkami szkolnymi, występują podczas uroczystości szkolnych oraz odnoszą sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.
Aby pomóc Państwu w podjęciu ostatecznej decyzji zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 17.00.

Joanna Piękna 
dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 14 w Lubinie

Skip to content
%d bloggers like this: