Z LEGNICY WYWIEŹLI ZŁOTO I SREBRO

W piątek, 18 marca 2011r., najmłodsza klasa sportowa z naszej szkoły walczyła na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy w Turnieju Piłki Ręcznej dla klas IV. Do rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny  dziewcząt i chłopców. Nasze szczypiornistki rzucały piłkę do bramki drużyn z Kobierzyc, Chocianowa i Legnicy, natomiast chłopcy do bramki reprezentantów z  Chocianowa, Głogowa i Legnicy. Obie nasze drużyny spisały się znakomicie. Dziewczęta wszystkie swoje mecze wygrały bardzo dużą róznicą punktów. Chłopcy w dwóch pierwszych meczach nie dali najmniejszych szans swoim przeciwnikom. Ostatnie spotkanie z gospodarzami imprezy, poimimo zaciętej walki do ostatniej sekundy, zakończyło się porażką naszych reprezentantów. 
WYNIKI TURNIEJU:
dziewczęta:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Kobierzycach                      
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy                        
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Chocianiowie
chłopcy:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Głogowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Chocianowie

Skład naszych zespołów:
dziewczęta – Weronika Domska, Nikola Gruszecka, Weronika Hipner, Kinga Jaworska, Patrycja Kaźmierczak (bramkarka), Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Kinga Stanisławczyk, Dorota Szydłowska, Alina Śliwowska, Kasia Walacik, Angelika Winkowska.
chłopcy: Bartek Bartosik, Kacper Biernat, Dawid Jambrożek, Mateusz Łabęcki, Mirek Nużyński, Kuba Osuch, Krzysiek Osuch, Szymon Pedryc, Szkrapko Kacper. Naszą drużynę wspomagali Arek Banach i Grzesiek Kalinka z klasy IVe.
Obu zespołom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy zdobywania kolejnych bramek.

Skip to content
%d bloggers like this: