LUBIN MOIM MIASTEM

W czwartek, 17.03.2011r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla klas I – III, „Lubin, moim miastem”. W konkursie wzięło udział ponad 80 uczniów. Również tym razem uczestnicy postawili przed jury bardzo ciężkie zadanie – wszystkie prace były wykonane bardzo starannie, pomysłowo i ciekawie. Komisja po długiej naradzie postanowiła nagrodzić 4 rysunki, natomiast 8. uczestnikom przyznać wyróżnienie. Nagrody otrzymali: Agata Siadul (3b), Klaudia Gaczyńska (3c), Natalia Stańczyk (2c) oraz Nikola Tarnowska (2a). Wyróżnienie przypadło: Martynie Sokołowskiej (2a), Julii Król (2c), Oskarowi Weryńskiemu (3b), Marcinowi Soszyńskiemu (2a), Marcie Szewczykowskiej (2a), Gabrysi Goldszajdt (2a), Zuzannie Wróblewskiej (2a) a także Oli Mikutel (2a). Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
%d bloggers like this: