NASI NA TROPIKALNEJ WYSPIE

W piątek, 26 Iistopada, ponad 30 uczniów naszej szkoły miało okazję na chwilę wspomnieć wakacyjny klimat i odwiedzić przepiękną Wyspę Tropikalną koło Berlina w sąsiednich Niemczech. Spora część uczniów pierwszy raz w życiu przekroczyło polską granicę, co było dla nich również ciekawym przeżyciem. Pobyt na wyspie w klimacie tropikalnym oraz wśród szaty roślinnej tej strefy klimatycznej było okazją do oderwania się od szarej i ponurej codzienności. Po całodziennym pobycie na Wyspie wszyscy udaliśmy się autokarem w kierunku naszego kraju, a uczniowie w drodze powrotnej zostali tradycyjnie poczęstowani pysznymi parówkami oraz ciepłą herbatą, co było dla dzieci dużym zaskoczeniem. Przez cały czas wszyscy byliśmy w dobrym humorze i zebraliśmy mnóstwo pochwał od pana kierowcy z biura podróży Exodus, który był zdumiony kulturą osobistą oraz życzliwością całej grupy. Serdeczne podziękowania ślemy do pani Aliny Skiby i pana Grzegorza Grzelki za zorganizowanie wspaniałej wycieczki.

Skip to content
%d bloggers like this: