KIBICE Z KLASĄ W II B

Jak wcześniej pisaliśmy w artykule „Nasi kibice z klasą”, trójka uczniów z klasy IIb brało udział w ogólnopolskim konkursie „Jestem kibicem z klasą”. Ich sukces został zauważony, a dzięki nim cała klasa została zaproszona przez rzecznika prasowego Zagłębia Lubin, Wacława Wachnika, na stadion Dialog Arena. Pan Wacław oprowadził dzieci po obiekcie, pokazał szatnie zawodników, zdobyte przez piłkarzy puchary i medale, pomieszczenia dla ważnych gości oraz biuro prasowe klubu. Uczniowie weszli również na stadion, sprawdzali murawę boiska i krzesełka na trybunach. Następnego dnia do klasy II b przyszli z rewizytą piłkarze Zagłębia Lubin. Byli to: bramkarz – K.Forenc i napastnik A.Woźniak. Zawodnicy bardzo chętnie odpowiadali na pytania dzieci, podziwiali prace plastyczne wykonane przez uczniów a na koniec sami próbowali narysować piłkarza. Zadanie okazało się nie takie łatwe, jednak piłkarze zostali nagrodzeni gromkimi brawami. 
Laureaci ogólnopolskiego konkursu otrzymali od gości klubowe gadżety, koszulki oraz czapki z barwami Zagłębia, natomiast wszyscy uczniowie dostali drobne upominki i autografy od piłkarzy. To spotkanie z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczniów. Dziś każdy chłopiec w tej klasie marzy, aby w przyszłości zostać piłkarzem.

Skip to content
%d bloggers like this: