BRR – SZARO, BURO I PONURO – KONKURS PLASTYCZNY

Od kilku lat nasza szkoła, a ściślej mówiąc świetlica, jest organizatorem konkursu międzyświetlicowego „Szaro, buro i ponuro – jesień oczami dziecka”. 19 listopada, wyróznione dzieci wraz z opiekunami ze świetlic z całego naszego miasta gościły w naszej szkole na uroczystym rozstrzygnięciu konkursu. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, nadesłano 90 prac uczniów klas I – III. Jury w składzie: Danuta Radom, Monika Ilnicka, Magdalena Danek oraz Karolina Tokarek przyznało 6 nagród i 7 wyróżnień. Z naszej szkoły wyróżnienie zdobyła Monika Sukiennik z grupy III. Oprócz rozdania nagród i wyróżnień, nasze dzieci zaprezentowały gościom program artystyczny, śpiewały piosenki oraz przedstawiły inscenizację o jesieni. Paniom ze świetlicy dziękujemy za przygotowanie wspaniałej imprezy a dzieciom gratulujemy przepięknych prac plastycznych.

Skip to content
%d bloggers like this: