SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Organizacja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas I – III jest już tradycją w naszej szkole. We wtorek, 22 listopada 2010r. w konkursie uczestniczyło 28 uczniów. Poziom umiejętności uczestników zaskoczył wszystkich. Momentami wszyscy czuli się jak na konkursie z udziałem profesjonalnych aktorów. Dlatego komisja przyznając nagrody i wyróżnienia miała twardy orzech do zgryzienia . W kategorii klas I nagrodę otrzymali: Julia Kunat (IA), Daria Racińska (IA), Maja Kołodziejczyk (IC), Karolina Ziemlicka (IC), w klasach II najlepiej zaprezentowali się: Jagoda Czajkowska (IIA) oraz Kuba Kozłowski (IIA). W najstarszej grupie obejmującej uczniów klas III nagrody przyznano: Oliwii Doleżek (IIIC), Sandrze Polniak (IIIC) oraz Wiktorii Przybyle (IIIC). Jury postanowilo również wręczyć wyróżnienia, które otrzymali: Ksawier Kuśnierz (ID), Amelia Filipińska (IC), Maja Fiebig (IB), Ines Mielcarek (IC), Małgosia Krzyszak (IIB), Julia Chlipała (IID) oraz Patryk Kujawski (IIID) i Ola Świniarska (IIID). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Skip to content
%d bloggers like this: