KONKURS RECYTATORSKI „BARWY JESIENI”

W środę, 24 listopada 2010r., w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski „Barwy Jesieni” dla dzieci ze świetlicy. Uczestnicy swoim świetnym przygotowaniem i zaangażowaniem wprowadzili podczas konkursu prawdziwą atmosferę kolorowej, polskiej jesieni. Poziom imprezy, podobnie jak podczas Szkolnego Konkursu Recytatorskiego stał na bardzo wysokim poziomie i jury miało duży problem z przydzieleniem nagród i wyróżnień. Ostatecznie komisja przyznała uczestnikom następujące miejsca i wyróżnienia: I miejsce – Julia Chlipała (IId), Wiktoria Piosik (IIIc); II miejsce – Maja Kołodziejczyk, Ksawier Kuśnierz (Id), Agnieszka Osiewalska (IIIa); III miejsce – Karolina Ziemlicka, Martyna Trzpil (IId), Ola Merena (IIIa); wyróżnienia otrzymali: Maja Fiebig (Ic), Ines Mielcarek (Ic), Daria Racińska (Ia), Zuzanna Kałużny (Id), Ola Trzybulska (Ia), Ola Serafin (IId), Dominika Ciepłowska (IId), Maja Stańczyk (IId), Aurelia Humecka (IIId), Mikołaj Jaszczyszyn (IIIa), Ola Mech (IIIa), Julia Lachowicz (IIIa). Za zajęcie miejsc I – III uczniowie odebrali nagrody książkowe, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: