RAZEM BEZPIECZNIEJ

W ramach programu „Razem bezpieczniej” MDK w Lubinie zorganizował powiatowy konkurs plastyczny „Moja szkoła fajna, bezpieczna i dla każdego”. Do konkursu zgłosiło się 10 placówek. Ogłoszenie wyników, które nastąpiło 5 listopada 2010r. bardzo nas ucieszyło. Większość prac nadesłanych z naszej szkoły została nagrodzona lub wyróżniona. Grand Prix otrzymała Hania Górzyńska z klasy II a, nagrody jury przyznało: Edycie Jęsko (IIc), Wiktorii Niemochód (IIb), Darii Racińskiej (Ia) oraz Jolancie Lach (Ia). Natomiast wyróżnienia rozdano: Weronice Drozdowskiej (IId), Oli Serafin (IId), Nikoli Jaworskiej (IIc), Natalii Kacprzyk (IIb), Hani Napiórkowskiej (Ia), Magdalenie Pępkowskiej (Ia), Indze Zabłotnej (Ia). Nagrodzonym i wyróżnionym uczennicom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród, które odbędzie się 22.11.2010r. o godz. 17.30 w MDK w Lubinie.

Skip to content
%d bloggers like this: