OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

pilsudski1

pilsudski1W czwartek, 11 listopada 2010r., przypadła 92. rocznica odzyszkania przez Polskę niepodległości. W naszym mieście lokalne władze, kombatanci, harcerze i mieszkańcy Lubina w asyście żołnierzy z 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, przeszli w uroczystym pochodzie pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego. Nie zabrakło tam również przedstawicieli naszej szkoły. Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem, panią Agnieszką Kocabą, złożyli kwiaty pod pomnikiem w imieniu całej społeczności szkolnej. Po oficjalnych uroczystościach wszyscy mieli okazję uczestniczyć w pikniku wojskowym, gdzie podczas degustacji grochówki wojskowej, można bylo również obejrzeć prezentowany sprzęt wojskowy, taki jak niemiecki czołg Leopard czy wyrzutnia rakiet Langusta. 
galeria zdjęć

Skip to content
%d bloggers like this: