WODA – CZYLI ŻYCIE I SUKCES

wd01h023

wd01h02328 października w Centrum Kultury Muza odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie pt: „Woda w życiu człowieka”.  W tegorocznej edycji udział wzięły wszyskie szkoły z Lubina. Nagrodą główną w konkursie była publikacja 12 najlepszych prac w kalendarzu MPWiK Sp. z o.o. w Lubinie na 2011 r. Z rąd prezesa MPWiK uczniowie otrzymali również rower, aparaty fotograficzne oraz odtwarzacze mp3. Jury wyróżniło 12 prac, wśród których z naszej szkoły znalazło się aż 6. Zwycięzcą konkursu został Wojtek Sołtysiak z klasy 2b, laureatką 3 miejsca wybrano Nikolę Tarnowską z klasy 2a. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Ola Jędrkowiak z klasy 1b, Hania Górzyńska, Marta Szewczykowska oraz Marta Czerwień (wszystkie z 2a).
Wszystkie wyróżnione prace można zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce „Nasze prace”.

Skip to content
%d bloggers like this: