SUKCESÓW BEZ LIKU

Miło nam oznajmić, że podczas konkursów nasi uczniowie wciąż wykazują się nieprzeciętnym talentem, wiadomościami i świetnym przygotowaniem.

W Międzyszkolnym Konkursie „Brzechwa i ja”, Wiktoria Przybyła i Sandra Polniak z klasy 2c z wielką klasą wywalczyły 3 miejsce.

W Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas II – Mistrz Ortografii reprezentowała nas drużyna z klasy 2a w składzie: Bartek Kasprzyk, Kamila Demcio oraz Kamila Semeńczuk. Do szkoły nasi drugoklasiści powrócili z pucharem za 3 miejsce.

 

Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę w powiatowym konkursie „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”, za swoje wiadomości i umiejętności techniczne otrzymała 3 miejsce. Skład drużyny: Kuba Szadej z 5b, Kuba Błądek z 6a oraz Patryk Komaniecki z 6b.

 

W powiatowym Przeglądzie Form Teatralnych „Melpomena” swoim talentem zachwycili swoim talentem: Sandra Polniak z 2c oraz Paweł Melnarowicz z 3a. Wyróżniono także Laurę Chodacką i Marcina Czerniawskiego z 3a. Na uwagę sędziów zasługiwał też występ Oliwii Doleżek z 2c i Klary Zimnej z 3a.

 

Mijające 2 tygodnie były także bardzo udane dla uczniów reprezentujących naszą świetlicę szkolną. 
W Międzyszkolnym Konkursie Wokalnym I miejsce wyśpiewała Dorotka Szydłowska z 3a, natomiast w Międzyszkolnym Turnieju Warcabowym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8, I miejsce wywalczył Krzyś Urbanik z 3c a III miejsce Kuba Adamczyk z 2a.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, a opiekunom dziękujemy za mistrzowskie przygotowanie podopiecznych.

Skip to content
%d bloggers like this: