SUKCES GONI SUKCES

 


 

Ostatnie tygodnie obfitowały w suksesy naszych uczniów. Niestety nie wszystkie przedstawione były na naszej stronce. Oto one:

W otwartym Przeglądzie Jednego Aktora w Raszówce główną nagrodę zdobył Paweł Melnarowicz, I nagrodę – Laura Chodacka, II nagrodę – Marcin Czerniawski natomiast wyróżnienie Klara Zimna. Wszyscy nagrodzeni sa uczniami klasy III a. W grupie starszej wyróżniono występ Julii Zimnej z klasy VId


W rejonowym konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć” reprezentowały nas dwie druzyny. Z radościa informujemy, że nasi młodsi koledzy zdobyli I miejsce i będą nas reprezentować w kolejnym etapie konkursu. W skład drużyny wchodzili laureaci eliminacji szkolnych, w tym: Kuba Kozłowski z Ia, Julia Kochańska z IId oraz Artur Wołoszczak z IIIc. W skład starszej drużyny wchodzili: Wojtek Grzeliński z VIb, Agnieszka Czajkowska i Kasia Birut z Vd. Drużyna wywalczyła 5 miejsce pokonując tym samym 19 drużyn.

 


 

W powiatowym konkursie recytarorskim równorzędne nagrody otrzymali Jola Piecuch z Vc oraz Michał Poręba z VIa. Uczniowie ci będą reprezentowac powiat w konkursie wojewódzkim.

 


W konkursie ortograficznym Lubińskie  Wesołe Dyktando najmniej błędów popełnił uczeń naszej szkoły Adrian Kowcz z Vc, dzięki czemu uplasował się na I miejscu. Bardzo dobrze wypadł równiez Przemek Kudełka z VIa otrzymując wyróżnienie.

 


 

W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wiosna” nagrodę otrzymali: Agnieszka Czajkowska i Daniel Czyż z Vd. Wyróżniono także pracę Ali Kity z VIa.

 


W rejonowym konkursie „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” nagrodzono pracę Dorotki Dąbrowy z IIIe, natomiast wyróżnienie otrzymali Klaudia Haltfelder i Patryk Komaniecki z VIb.

 


 

Eliminacje gminne ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda” pomyślnie przeszły Maja Stańczyk z Id oraz Karina Bieńko z Ia.

 


Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: