MAMY WSZYSTKIE NUTKI

nutki

nutki26 i 27 marca 2010r. w CK „Muza” w Lubinie odbyły się przesłuchania do XVII Dziecięcego Konkursu Wokalnego „O złotą nutkę”. Do Centrum Kultury zgłosiło się 70 uczestników w dwóch kategoriach: dzieci młodsze (klasy I – IV) oraz dzieci starsze (klasy V – VI, I gimnazjum). Do konkursu finałowego, który odbył się 28 marca zakwalifikowało się 12 uczestników w tym 5 uczniów naszej szkoły. Miło nam poinformować, że wszystkie dzieci z SP14 zaprezentowały się wspaniale. Klara Zimna z klasy IIIa otrzymała „Złotą Nutkę”, natomiat Ania Dubińska z IIIc „Srebrną Nutkę” i nagrodę publiczności. Marcin Czerniawski (IIIa) wyśpiewał sobie „Brązową Nutkę”. Wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy IId: Martynka Majcher oraz Maciej Rapa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Skip to content
%d bloggers like this: