JA PO PROSTU MAM TALENT!

191_cool_bird_singing_and_crooning_into_a_microphone

191_cool_bird_singing_and_crooning_into_a_microphoneSłowa zawarte w tytule artykułu pasują do wszystkich 27 uczestników przeglądu, który odbył się 25 marca w naszej szkole. Uczniowie klas I – VI podczas konkursu „Mam Talent”, udowodnili, że potrafią dobrze śpiewać, grać na różnych instrumentach a także pięknie tańczyć – nawet z kółkiem hula – hop. Wspaniale reagująca widownia nagradzała każdy występ uczestników gromkimi brawami. Jury postanowiło przyznać równorzędną nagrodę następującym uczniom: Ani Dubińskiej (III c) za piękne wykonanie piosenki pt. „Drzwi do kariery”, Karolowi Krupińskiemu (IId) za niesamowity popis taneczny, Martynce Majcher (IId) za cudowny taniec, Zuzi Wróblewskiej (Ia) za efektowny taniec z hula – hop a także Paulinie Sroce (Ib) za połączenie tańca z popisem aktorskim. Wyróżnienia otrzymali: Maja Fedorcio (IVa), Monika Obajda (Vb), Kevin Tarnowski (IIb), Ania Wójcik (IVc), duo taneczne: Karolina Zawadzka i Jagoda Czajkowska (Ia), Wiktoria Ogonwska (IVd) oraz grupa taneczna z klasy IIIb w składzie: Kasia Walacik, Weronika Cholewińska, Nicola Komornicka, Dominika Bęben oraz Weronika Paterak. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy wspaniałych występów!!!

Skip to content
%d bloggers like this: