SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI ROZSTRZYGNIĘTY

singer

singerKontynuując tradycje lat ubiegłych, w tegorocznym szkolnym kalendarzu imprez nie mogło zabraknąć Festiwalu Piosenki. Konkurs wzbudza zawsze wiele emocji i cieszy się dużym zainteresowaniem. 17 marca swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 25 uczestników z klas I – III. Impreza rozpoczęła się występem trójki absolwentów naszej szkoły: Alicji Roli, Dominiki Biały oraz Marcela Lelo, którzy jeszcze nie tak dawno rozsławiali naszą szkołę na wielu konkursach piosenki. Występ naszych byłych uczniów nie był jedyną niespodzianką przygotowaną przez organizatorów festiwalu. Do prac komisji sędziowskiej oprócz p. Wiesławy Zembroń, p. Moniki Ilnickiej i p. Elżbiety Komanieckiej zaproszono również pana Jerzego Słotę, wokalistę grupy VOX. Wszyscy uczestnicy wypadli wspaniale, przez co jury miało niemały problem w wytypowaniu najlepszych solistów. Po naradzie komisja postanowiła przyznać równorzędną nagrodę następującym uczestnikom: Klarze Zimnej (3a), Marysi Kowalczyk (3c), Oliwii Doleżek (2c), Martynie Majcher (2d), Dorocie Szydłowskiej (3a), Ani Dubińskiej (3a), Maćkowi Rapie (2d), Marcinowi Czerniawskiemu (3a) oraz Kamili Semeńczuk (2a). Wyróżnienia przypadły: Jagodzie Ostaszewskiej (2a), Jagodzie Czajkowskiej (1a), Oli Merenie (2a), Sandrze Polniak (2c), Mai Girsie (1c) oraz Weronice Kwiatkowskiej (5c). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów a organizatorom dziękujemy za przygotowanie imprezy na bardzo wysokim poziomie.

Skip to content
%d bloggers like this: