„ODŻYWIAM SIĘ ZDROWO”

Uczniowie klas I doskonale wiedzą, jak zdrowo się odżywiać. Wykazali się ogromną wiedzą na ten temat podczas konkursu „Odżywiam się zdrowo”, który odbył się 9 marca. Dzieci odpowiadały na bardzo trudne pytania, wybierały zdrowe produkty, rozpoznawały je po dotyku i smaku. Konkurs okazał się wesołą zabawą edukacyjną i zakończył się pyszną, zdrową degustacją przygotowanych sałatek oraz surówek owocowo – warzywnych. Po wyrównanej rywalizacji najlepsi okazali się uczniowie klasy IB (Małgosia Krzyszczak, Kuba Kołodziej). Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy IA (Karolina Zawadzka, Gabrysia Goldszajdt), natomiast miejsce trzecie – klasa ID (Krzyś Pańczyszyn, Remik Tarasek). Wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy IC – Andrzej Tyc oraz Marek Oleśniewicz. Gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: