PIĘKNIE CZYTAJĄ

11.03.2010r. w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla klas I – „Litery znam, więc czytam sam”. Do konkursu zgłosiło się 12 uczniów. W zadaniu pierwszym uczestnicy czytali przygotowany wcześniej tekst bajki, natomiast zadanie drugie polegało na odczytaniu wylosowanego tekstu wiersza. Jury oceniało płynność, poprawność, wyrazistość oraz tempo wykonania polecenia. Najwięcej punktów i tytuł Mistrza Czytania zdobyła Goldszajdt Gabrysia z klasy Ia. O punkt mniej zdobył Kuba Kozłowski, również z klasy Ia. Dyplom za zajęcie trzeciego miejsca otrzymali Karolina Zawadzka z klasy Ia oraz Wiktoria Buczyńska z klasy Id. Wszystkie dzieci wykazały się wspaniałą umiejętnością czytania, mimo tego, że są przecież dopiero w najmłodszej klasie. Gratulacje!!!

Skip to content
%d bloggers like this: