MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ

chabalahandball

chabalahandball09.03.2010r. na parkiecie naszej hali sportowej rozegrano Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji stanęły najlepsze szczypiornistki z byłego województwa legnickiego – reprezentantki Szkoły Podstawowej nr1 z Chocianowa, Szkoły Podstawowej nr 9 w Legnicy, Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie i Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie. Po wygranym pierwszym meczu (20:4), z zawodniczkami z Legnicy, nasze dziewczęta zmierzyły się z zespołem z  Chojnowa w walce o I miejsce. Niestety w tym spotkaniu lepsza okazała się drużyna gości i to ona reprezentować będzie Strefę Legnicką na Mistrzostwach Dolnego Śląska. Skład naszej reprezentacji: Marlena Baczyńska (bramka), Karolina Lewandowska, Marysia Dubińska, Katarzyna Muc, Natalia Kaliska, Patrycja Kowalska, Dominika Mańska, Julia Zimna, Ania Waśko, Marzena Wróblewska, Klaudia Gałązka, Agata Urbanik (wszystkie z VIe) oraz Julia Szcześniak i Noelia Demkowicz (Vd). Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: