KONKURS RECYTARORSKI KLAS I – VI

konkurs_recytatorski_4-6_24

konkurs_recytatorski_4-6_24W czwartek, 4 marca o godz.13.30 odbył się Szkolny Konkurs Recytarorski dla klas IV – VI. Do konkursu przystąpiło 13 uczestników. Jury oceniało interpretację utworu, dobór tekstu, dykcję, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny. Po wysłuchaniu wszystkich utworów komisja przyznała 1 miejsce Michałowi Porębie z klasy VIa za wiersz „Zwierzoczłekoupiór”. Na drugim miejscu uplasowały się Klaudia Gałązka (VId, „Małe jest wielkie”) oraz Jola Piecuch (Vc, „Sowa”). Miejsce trzecie zajęły Weronika Turchan (Vc, „Włos”) i Weronika Kwiatkowska (Vc, „Ptasi mózg”). Jury postanowilo również wyróżnić Igora Lubosa z klasy IVd za deklamację fragmentu wiersza „Dynastia Miziołków”. 12 marca, wszystkie wymienione osoby reprezentować będą naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytarorskim, który odbędzie się w MDK-u. Będziemy trzymać kciuki!!!

Skip to content
%d bloggers like this: