MISTRZOSTWA SZKOŁY W AEROBIKU TANECZNYM

cheerleader1_-_kopia

cheerleader1_-_kopia24 lutego odbył się w naszej szkole turniej “Aerobik taneczny”. Do konkursu zgłosiło się 10 drużyn z klas III – VI. Turniej rozpoczął się występem szkolnego zespołu cheerleaderek, które w maju reprezentować będą naszą szkołę na Mistrzostwach Dolnego Śląska. Jako pierwszy wystąpił zespół z klasy IV a “Bad Girls”. Następnie na parkiecie swoje układy przedstawiły grupy: “Crazy” z IIIc, “Ladys” z IVb, “Black Ladys” z Vc, “Piece of Us” z VIa, “Dadrany” z IIIb, “Black Angel” z VIb, “Pretty Girls” z IVa, “M$M” z VIc oraz “Super Kotki” z IVa. Wszystkie drużyny zaprezentowały się świetnie, dlatego jury miało niemały problem z wyłonieniem najlepszych zespołów. Po obradach jury postanowiło przyznać dwa równorzędne I miejsca, które zajęły: zespół “Black Angel” w składzie: Justyna Rutyna, Agnieszka Górska, Klaudia Krysiak, Marcelina Świder, Dominika Dobrowolska, Klaudia Hartfelder oraz “Zespół Dadrany”: Kasia Walacik, Nikola Komornicka, Weronika Paterak, Weronika Cholewińska, Dominika Bęben

II miejsce przypadło grupie “Piece of Us” z Natalią Gumowską, Elizą Tarasek, Aleksandrą Górzyńską, Patrycją Morawską oraz Alicją Kitą. Natomiast na miejscu III uplasowała się reprezentacja klasy IIIc, “Crazy” w składzie: Ania Dubińska, Marysia Kowalczyk, Weronika Damska, Kornelia Frankowska, Marcelina Hajduga oraz Asia Wąsik. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczetnikom dziękujemy za udział.

Skip to content
%d bloggers like this: