MISTRZOSTWA SZKOŁY W AEROBIKU TANECZNYM

cheerleader1_-_kopia

cheerleader1_-_kopia24 lutego odbył się w naszej szkole turniej „Aerobik taneczny”. Do konkursu zgłosiło się 10 drużyn z klas III – VI. Turniej rozpoczął się występem szkolnego zespołu cheerleaderek, które w maju reprezentować będą naszą szkołę na Mistrzostwach Dolnego Śląska. Jako pierwszy wystąpił zespół z klasy IV a „Bad Girls”. Następnie na parkiecie swoje układy przedstawiły grupy: „Crazy” z IIIc, „Ladys” z IVb, „Black Ladys” z Vc, „Piece of Us” z VIa, „Dadrany” z IIIb, „Black Angel” z VIb, „Pretty Girls” z IVa, „M$M” z VIc oraz „Super Kotki” z IVa. Wszystkie drużyny zaprezentowały się świetnie, dlatego jury miało niemały problem z wyłonieniem najlepszych zespołów. Po obradach jury postanowiło przyznać dwa równorzędne I miejsca, które zajęły: zespół „Black Angel” w składzie: Justyna Rutyna, Agnieszka Górska, Klaudia Krysiak, Marcelina Świder, Dominika Dobrowolska, Klaudia Hartfelder oraz „Zespół Dadrany”: Kasia Walacik, Nikola Komornicka, Weronika Paterak, Weronika Cholewińska, Dominika Bęben

II miejsce przypadło grupie „Piece of Us” z Natalią Gumowską, Elizą Tarasek, Aleksandrą Górzyńską, Patrycją Morawską oraz Alicją Kitą. Natomiast na miejscu III uplasowała się reprezentacja klasy IIIc, „Crazy” w składzie: Ania Dubińska, Marysia Kowalczyk, Weronika Damska, Kornelia Frankowska, Marcelina Hajduga oraz Asia Wąsik. Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczetnikom dziękujemy za udział.

Skip to content
%d bloggers like this: