NA RAZIE NIE DO POKONANIA…

24.02.2010r. odbyły się Mistrzostwa Podstrefy Lubińskiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Turniej rozegrany został na parkiecie naszej hali sportowej. O pierwsze miejsce nasza drużyna rywalizowała z zespołem Szkoły Podstawowej z Chocianowa. Do 5 minuty mecz stał na dość wyrównanym poziomie, natomiast z minuty na minutę nasze dziewczęta zdobywały coraz większą przewagę punktową. 24 minutowy mecz (2x12min.) zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 24:7. Skład naszej reprezentacji: Marlena Baczńska (bramkarka), Karolina Lewandowska, Marysia Dubińska, Dominika Mańska, Katarzyna Muc, Natalia Kaliska, Patrycja Kowalska, Julia Zimna, Klaudia Gałązka, Agata Urbanik, Ania Dec, Julia Szcześniak, Noelia Demkowicz oraz Agata Wodziczko. Zwycięstwo pozwoliło dziewczętom na awans do dalszego etapu rozgrywek, Mistrzostw Strefy Legnickiej, które odbędą się 09.03.2010r. również w naszej szkole. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: