MISTRZOWIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

17 lutego (w środę) na parkiecie naszej sali gimnastycznej rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji stanęły 4 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 3 ze Ścinawy, Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie, Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie oraz  Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie. Podobnie jak przed feriami dziewczęta, chłopcy z naszej szkoły spisali się znakomicie, wygrywając wszystkie mecze dużą różnicą bramek. II miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 10. O miejsce III toczyła się zacięta walka pomiędzy drużyną ze Ścinawy a reprezentantami Zespołu Szkół Integracyjnych. Rywalilzację o najniższy stopień podium wygrali chłopcy ze Ścinawy. Skład naszej drużyny: Paweł Pedryc (bramkarz), Andrzej Ajgner, Wojtek Bodzek, Bartek Bubnowski, Wojtek Krawczyk, Kamil Mikołajczak, Karol Kurpiński, Dominik Narbuntowicz, Andrzej Lolis, Patryk Rudak, Wojtek Krawczyk (wszyscy z kl.6d) oraz Grzesiek Spaliński (bramkarz), Przemek Mański, Kamil Mirosławski oraz Maciek Bogdanowicz. Zajmując pierwsze miejsce nasi chłopcy awansowali do dalszego etapu rozgrywek. Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: