NAJPIĘKNIEJSZE SZOPKI Z SP 14

boze-narodzenie

boze-narodzenieW dniu 22.12.2009 o godzinie 17, w MCK w Legnicy odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową. Nadesłano wiele prac z całego Dolnego Śląska. W gronie nagrodzonych znaleźli się: Magda Paszkowska z 5d oraz Patryk Komaniecki z 6b. Przyznano także wyróżnienia dla: Doroty Szydłowskiej z 3a, Kuby Steca z 3a, Basi Maziarz z 5 d oraz pracy grupowej wykonanej przez Marzenę Wróblewską, Julię Zimną i Klaudię Gałązkę z 6d. Przy okazji podsumowano też konkurs plastyczny „Tradycje i zwyczaje świąt Bożego Narodzenia”. Wśród prac nadesłanych z naszej szkoły wyróżniono: Lidię Dąbrowską z 3a oraz Agnieszkę Czajkowską z 5d. Serdecznie GRATULUJEMY!!! Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie można obejrzeć wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace.

Skip to content
%d bloggers like this: