WYMALOWAŁ SOBIE III MIEJSCE

15 grudnia podano rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastyczno – literackiego „MIEJSCE, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ W MOJEJ OKOLICY”.

Należało wykonać pracę plastyczną, przedstawiającą ciekawe miejsce w swoim regionie, które warto zobaczyć. Do pracy plastycznej, każdy uczestnik dołączył pracę literacką: 12 – wersowy (3 zwrotki) wiersz rymowany, własnego autorstwa, na temat przedstawionego miejsca. Z tekstu wiersza miał wynikać fakt, dlaczego to miejsce jest godne prezentacji.Na konkurs wpłynęło 366 prac plastycznych i literackich z całego kraju, w kategorii klas I – II. Nasz uczeń z klasy IB  Wojtek Sołtysiak zdobył III miejsce!

Wojtkowi gratulujemy umiejętności dostrzeżenie piękna i uroku ciekawych miejsc, zabytków w najbliższej okolicy oraz za ciekawe przedstawienie tematu pracy.

Skip to content
%d bloggers like this: