SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

star_singer_on_the_microphone_card-p137867686118366210tra8_210

star_singer_on_the_microphone_card-p137867686118366210tra8_210W ostatni dzień listopada odbył się długo wyczekiwany przez uczniów, nauczycieli i rodziców SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI. Do konkursu zgłosiło się 26 uczestników z klas I – III. Całą imprezę przygotowywała klasa II B wraz z wychowawczynią p. Anitą Nędzewicz. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie i jury miało niemały problem z wyróżnieniem najlepszych uczniów. W klasach I najlepsi okazali się: I m – Kuba Kozłowski (IA), II m – Paulina Sroka (IB), III m – Julia Chlipała (ID) oraz Wiktoria Buczyńska (IB). W kategorii klas II pierwsze miejsce jury przyznało rewelacyjnej Oliwii Doleżek (IIC), miejsce II  – Sandrze Polniak (IIC) oraz Oli Świniarskiej (IID) natomiast miejsce III – Patrykowi Kujawskiemu (IID), Danielowi Chrząszczowi (IIA) i Maciejowi Rapa (IID). W klasach III wiersze najlepiej recytowali: I m – Ania Dubińska (IIIC), II m – Milena Wisio (IIIA) oraz Dalia Wojnarowska (IIIA) – III m. Wszystkim uczestnikom a zwłaszcza laureatom gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: