BRĄZOWI MEDALIŚCI

koszykowka1_-_kopia

koszykowka1_-_kopia27 oraz 30 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Szkół Podstawowych. Na początku miesiąca rozegrane zostały eliminacje, podczas których nasze drużyny zajęły I miejsce i awansowały bezpośrednio do finału. Drużyny chłopców rywalizowały na parkiecie hali sportowej naszej szkoły, natomiast dziewczęta gościły w Zespole Szkół Integracyjnych. Obie nasze reprezentacje spisały się znakomicie i zajęły 3 miejsce. Punkty w drużynie dziewcząt zdobywały: Karolina Lewandowska, Marysia Dubińska, Klaudia Gałązka, Julia Zimna, Patrycja Kowalska, Natalia Kowalska, Marlena Baczyńska, Ania Waśko, Marzena Wróblewska oraz Dominika Mańska. Natomiast reprezentacje chłopców stanowili: Paweł Pedryc, Wojtek Krawczyk, Dominik Narbuntowicz, Andrzej Ajgner, Andrzej Lolis, Kurpiński Karol oraz Michał Cytryński. Gratulujemy!

Skip to content
%d bloggers like this: