ROZPOCZĘŁY LIGĘ OD ZWYCIĘSTWA

chabalahandball

chabalahandballW sobotę, 14 listopada nasze reprezentantki w składzie: Karolina Lewandowska, Marlena Baczyńska, Marysia Dubińska, Dominika Mańska, Natalia Kaliska, Patrycja Kowalska, Ania Waśko, Jula Zimna (wszystkie z klasy VID), Jula Szcześniak oraz Noelia Demkowicz (z klasy VD) rywalizowały na parkiecie w Świebodzicach w I rundzie Ligii Dolnośląskiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawodniczki rozegrały dwa mecze: z MKS FInepharm Jelenia Góra oraz MKS VIctoria Świebodzice II. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 18:21, natomiast drugi 11:15 oczywiście na naszą korzyść. Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobyły Marysia Dubińska – 10, Dominika Mańska – 7 oraz Karolina Lewandowska – 6. Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia w kolejnych meczach ligii.

Skip to content
%d bloggers like this: