SUKCESY ŚWIETLICY

liscie

ROK SZKOLNY 2011/2012


PAŹDZIERNIK

19 X 2011r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Lubinie odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski „W krainie wierszy Doroty Gellner”. Uczniowie naszej szkoły, Kuba Kozłowski i maja Fiebig, zdobyli wyróżnienia. Uczniów przygotowały wychowawczynie gr. V i VI, p.Anna Ludwicka i p. Anna Furga.

liscie26 X 2011r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Lubinie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jesień zdrowa, kolorowa”. Liczni uczniowie naszej świetlicy zdobyli wyróżnienia:
Malwina Bednarz, Ala Trzczak, Julia Chmielowska, Milena Jaskółka, Jolanta Jach, Zuzia Kałużny , Oliwia Łyszczarz oraz Kuba Kozłowski, który otrzymał wyróżnienie w kategorii „wiersz”.
Uczniów przygotowały wychowawczynie gr. I, II, III, VI – p.Bożena Gaweł, p. Małgorzata Korczak, p.Beata Woźniak, p. Anna Furga

27 X 2011r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Nitki, nici, niteczki – Jesienne bukiety”. Nasze uczennice znalazły się w ścisłym gronie laureatów. Nagroda główna przypadła Kasi Słabickiej, natomiast Asia Banach i Antosia Biały odebrały z rąk jury wyróżnienia.
Uczennice przygotowała wychowawczyni gr. II, p. Małgorzata Korczak.

ROK SZKOLNY 2010/2011

KWIECIEŃ

saatka14 kwietnia 2011r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubinie odbył się wokalny konkurs pod nazwą „Żyjmy zdrowo”. Naszą świetlicę reprezentowały Karolina Ziemlicka z gr.I (klasa Ic) i Ola Siadul z gr.II. Karolina wyśpiewała I miejsce piosenką „Owocowe mambo” natomiast Ola zdobyła III miejsce z piosenką „Witaminki”. Dziewczynki zostały przygotowane przez panią K. Tokarek oraz M. Danek.

15 kwietnia 2011r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Stroik wielkanocny”, organizowanego przez Zespół Szkół Integracyjnych. Dzieci wykonały prace przestrzenne z wykorzystaniem różnorodnych materiałów: żywych roślin, bibuły, kolorowego papieru, masy papierowej. Nagrodę zdobyla Dominka Ciepłowska, której pracę nadzorowała p. M. Korczak, natomiast wyróżnienie otrzymała Daria Racińska. Daria wykonała pracę pod opieką p. M. Danek.

LUTY

7 lutego w  Szkole Podstawowej nr 9 w Lubinie odbył się „Zimowy Konkurs Recytatorski” zorganizowany dla świetlic szkolnych. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Kuba Kozłowski z klasy IIa wyrecytował I miejsce wierszem Wiesława Dyląga „Bałwanki”, a Martynka Majcher z klasy IIId zdobyła III miejsce po recytacji utworu Małgorzaty Strzałkowskiej „Bałwan”. Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich opiekunkom p. M.Korczak i p. B.Gaweł.
narciarz
10 lutego  Polkowickie Centrum Animacji  zorganizowało uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Tradycją dyktowane”. Miło  nam poinformować, że nasi wychowankowie  znakomicie wypadli w tym konkursie. W kategorii „Ozdoba świąteczna” nagrodę specjalną przyznano Joannie Szczepańskiej z klasy IIb (opiekun A.Miszczyk), natomiast wyróżnienie otrzymala Karolina Zawadzka z klasy IIa (op.M. Korczak). W kategorii „Anioł Bożonarodzeniowy” wyróżnienie przyznano Zosi Ryżewskiej z klasy IIa (op. B.Gaweł).


8 Lutego 2011r. w Zespole Szkół Integracyjnych odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu dla świetlic „W bałwankowym świecie„. Dzieci z naszej świetlicy wykonały makiety bałwanków, które bardzo spodobały się komisji. Pięcioro dzieci zostało wyróżnionych:
Karolina Puk – II a – nagroda główna
Ola Mech – III a – wyróżnienie
Agnieszka Osiewalska – IIIa – wyróżnienie
kmzu2mdg3odksnzuyntmzfbawanek_rzuca
Julia Lachowicz – III a – wyróżnienie
Natalia Nużyńska – II c – wyróżnienie

Uczennicom i ich opiekunkom p. M.Korczak, B.Gaweł i  A.Miszczyk składamy serdeczne gratulacje.


10 lutego 2011r. w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się międzyszkolny konkurs wokalny „Zima lubi dzieci”. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice z klasy I, które zajęły czołowe miejsca:
Aleksandra Siadul – I d – I miejsce
Karolina Ziemlicka – I c- wyróżnienie
Obu dziewczynkom i ich paniom – M.Danek i K.Tokarek gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

ROK SZKOLNY 2009/2010

GALERIA fotograf


 

PAŹDZIERNIK

image00216 października w Szkole Podstawowej nr 9 w Lubinie odbył się Międzyszkolny Jesienny Konkurs Recytatorski. Naszą szkołę reprezentowała Marcelina Hajduga z klasy IIIc oraz Sandra Polniak, uczennica klasy IIc. Sandra za swój wiersz otrzymała wyróżnienie, natomiasta Marcelina, oczarowała jury wierszem Doroty Gellner „Jesienny spacer”. W gumowych, kolorowych kaloszach, z jesiennym bukietem i pluszowym pieskiem w dłoni odebrała dyplom za I miejsce w konkursie. Obu dziewczynkom oraz opiekunce – pani Karolinie Tokarek, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

22 października w Zespole Szkół Integracyjnych odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu pt. „Kolorowe Barwy Jesienowcai – nitki – nici – niteczki”. Nasi uczniowie przygotowali przepiękne prace wykonane oryginalną techniką kolażu z wykorzystaniem różnorodnych wełen i nici. Jury konkursu nagrodziło i wyróżniło aż sześć prac „uplecionych” przez dzieci z naszej świetlicy. Emilia Topolska zdobyła III miejsce natomiast Maja Szewczykowska, Marta Czerwień, Agnieszka Osiewalska, Dominika Przybyłowska oraz Klaudia Gaczyńska otrzymały wyróżnienie. Prace konkursowe zostały wykonane w świetlicy pod opieką wychowawców – p. Małgorzaty Korczak oraz p. Bożeny Gaweł.

 


30 października
w SP 10 w Lubinie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Jesień zdrowa, kolorowa”.

Dzieci ze świetlicy wykonały prace w technice kolażu z zastosowaniem darów jesieni. Jury przyznało 2 nagrody i 1 wyróżnienie uczniom z naszej szkoły:

Karinka Bieńko z gr I – klasa I Ajesien

Wojtek Sołtysiak z gr II – klasa I B

Dominika Ciepłowska z gr I – klasa I D

Nagrodzone prace zostały wykonane pod kierunkiem p. M. Tkocz oraz p. M. Korczak

 


 

LISTOPAD

plastyk13.11.2009r. Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych dzieci w konkursie plastycznym „Elektryczne malowanki”. Tym razem uczniowie wykonali prace na temat bezpiecznych i ekologicznych źródeł prądu w technikach malowanki, rysunku pastelami i kolażu. Dzieci odniosły sukces w dwóch kategoriach:

konkurs główny – 3 miejsce Jagoda Ostaszewska z gr. III (opiekun p. Bożena Gaweł)

nagroda specjalna dla dzieci ze świetlcy za zwycięstwo w kategorii największej ilości pięknych prac na zadany temat (62prace).

Jest to również sukces wszystkich pań świetliczanek. Serdecznie gratulujemy uczestnikom!!!

 


 

GRUDZIEŃ

 

2 grudnia 2009r. odbył się międzyszkolny konkurs dla świetlic pt. „Wiem wszystko o ekologii” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce. Reprezentowała nas drużyna w składzie:

Szymon Krawczyński – gr. IVekolog_zajaczek

Michał Gruszczyński – gr. IV

Krzysztof Urbanik – gr. V

Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące ochrony środowiska, segregacji śmieci, rozwiązywali zagadki oraz rebusy o ekologii. Nasi reprezentanci zostali przygotowani przez panie Magdalenę Danek i Karolinę Tokarek.

 

8 grudnia 2009r. odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Mikołajkowe radości” organizowanego przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 12. Dzieci z naszej świetlicy wykonały prace różnorodnymi technikami: pastelami, farbami, plasteliną i kolorowym papierem. Nagrodzone zostały następujące osoby:

mikolajMarta Szewczykowska – gr. I – II miejsce (opiekun Małgorzata Korczak)

Maja Stańczyk – gr. I – III miejsce (Małgorzata Korczak)

Monika Sukiennik – gr. I – wyróżnienie (Małgorzata Korczak)

Karolina Zawadzka – gr. I – wyróżnienie (Małgorzata Korczak)

Julia Chlipała – gr. I – wyróżnienie (Małgorzata Korczak)

Julia Szewczyk – gr. IV – (Magdalena Danek)

Monika Kotwas – gr. IV – (Magdalena Danek)

Dalia Wojnarowska – gr. IV (Magdalena Danek)

 

10 grudnia 2009r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę świąteczną organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3. Dzieci z naszej świetlicy otrzymały nagrody i wyróżnienia:

Maja Stańczyk – I miejsce (opiekun Małgorzata Korczak)konkurs_swiateczny_2010_large

Julia Szewczyk – I miejsce (Magdalena Danek)

Weronika Drozdowska – II miejsce (Małgorzata Korczak)

Ania Siemaszko – III miejsce (Maglanena Danek)

Agata Siadul – wyróżnienie (Bożena Gaweł)

Maja Czajkowska – wyróżnienie (Karolina Tokarek)

 


prezent

 

15 grudnia 2009r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Lubinie odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu pod nazwą „Najpiękniej zapakowany prezent”.

Uczennica III grupy świetlicowej Klaudia Gaczyńska została laureatką konkursu zdobywając I miejsce., natomiast Jagoda Ostaszewska otrzymała  wyróznienie. Gratulujemy najpiękniej zapakowanych prezentów.

 


images

 

17 grudnia 2009r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Lubinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Świąteczny Stroik”. Uczennica Zosia Ryżewska za przepięknie wykonany stroik zdobyła wyróżnienie.

 


 

STYCZEŃ

mickeyminniethanksgivingdinner_thumb8.01.2010r. odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna „Pusty talerz”. Miała ona na celu zbiórkę pieniędzy na dofinansowanie obiadów dla dzieci z ubogich rodzin. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznych ciast. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem – zebrano sumę 1047 zł, co zapewni ponad 200 posiłków dla dzieci.

 


 

15 stycznia 2010r. w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się „Przegląd Kolęd i Pastorałek”. Naszą szkołę reprezentowały: Dorota Szydłowska z klasy IIIa i Weronika Domska z klasy III c. Miło nam poinformować, że Dorota zajęła I miejsce, śpiewając pastorałkę ” Bosy Pastuszek”. Gratulujemy!!!

 


an010

 

LUTY

 

16 lutego 2010r. w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu „Anioły są takie”. Jedyną laureatką naszej szkoły i jedną z nielicznych z Lubina jest Zuzia Knapik z klasy I A. Praca Zuzi otrzymała wyróżnienie. Opiekunem Zuzi jest pani Małgorzata Korczak. Sedecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


 

26 lutego w Szkole Podstawowej nr 8 odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Lubię Lubin”. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące historii Lubina, jego zabytków oraz ciekawych miejsc i wydarzeń. Uczniowie z naszej  świetlicy zdobyli I miejsce. Reprezentowała nas drużyna w składzie:109px-pol_lubin_coa.svg

Ania Kafel z klasy III a

Michał Gruszczyński z klasy IIIa

Krzysztof Urbanik z klasy IIIc

Dzieci zostały przygotowane przez wychowawczynie Karolinę Tokarek i Magdalenę Danek.

Gratulujemy!!!

 


MARZEC

 

31 marca w Szkole Podstawowe nr 10 w Lubinie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego „Wielkanocne zwyczaje”, gdzie 3 naszych uczniów otrzymało nagrodę i wyróżnienia:

– Nikola Jaworska (gr. II) – nagroda

– Ola Merena (gr. I) – wyróżnienie

– Dominika Ciepłowska (gr. I) – wyróżnienie

Dzieci wykonały prace pod opieką p. M.Tkocz, M.Tokarek i B.Gaweł

 


KWIECIEŃ

 

9 kwietnia Martynka Wychodzka z grupy I odebrała nagrode w MDK w Lubinie w powiatowym konkursie plastycznym „Wielkanocne zwierzątko” – Martynka wykonała pracę pod kierunkiem pani Małgorzaty Korczak.

Skip to content
%d bloggers like this: