BEZPIECZEŃSTWO W OCZACH DZIECKA

phoca_thumb_l_img_2644

We wrześniu 2009 r. na terenie powiatu lubińskiego został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas I – III szkół podstawowych pt. „Bezpieczeństwo w oczach dziecka w drodze do i ze szkoły” pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, Starosty Lubińskiego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Zadaniem uczestników było przedstawienie – rysunkiem, malarstwem, grafiką, w technice mieszanej – zagrożeń, jakie czyhają na młodego człowieka w jego najbliższym otoczeniu. Na konkurs wpłynęło 359 prac z 20 szkół, spośród których komisja wyróżniła 60. 23 października podczas uroczystej gali w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie wręczono nagrody.

Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymali:

Marta Czerwień z klasy I a – opiekun Małgorzata Korczak

Karolina Zawadzka z klasy I a – opiekun Bogumiła Niedźwiedź

Norbert Jaworski z klasy III e – opiekun Karolina Tokarek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
%d bloggers like this: