OPLOTŁY NITKAMI JESIEŃ

owca

owca22 października w Zespole Szkół Integracyjnych odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu pt. „Kolorowe Barwy Jesieni – nitki – nici – niteczki”. Nasi uczniowie przygotowali przepiękne prace wykonane oryginalną techniką kolażu z wykorzystaniem różnorodnych wełen i nici. Jury konkursu nagrodziło i wyróżniło aż sześć prac „uplecionych” przez dzieci z naszej świetlicy. Emilia Topolska zdobyła III miejsce natomiast Maja Szewczykowska, Marta Czerwień, Agnieszka Osiewalska, Dominika Przybyłowska oraz Klaudia Gaczyńska otrzymały wyróżnienie. Prace konkursowe zostały wykonane w świetlicy pod opieką wychowawców – p. Małgorzaty Korczak oraz p. Bożeny Gaweł.

Po oficjalnej części wręczenia nagród i wyróżnień, dzieci uczestniczyły w zajęciach integracyjnych ze śpiewem, tańcami i zabawach z chustą.

Gratulujemy!!!

Skip to content
%d bloggers like this: