WIECZORNICA – „JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ WOLNOŚCI”

papiez

papiez21 października 2009 r. to dzień, w którym odbyła się wieczornica poświęcona pamięci naszego Wielkiego Rodaka, Ojca Świętego Jana Pawła II. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. W misterium wzięli udział przedstawiciele klas IV, V i VI oraz dyrekcja szkoły , nauczyciele i rodzice. Obecnością zaszczycił nas również ksiądz proboszcz Jerzy Adamczewski. 
Na tej wspaniałej uroczystości przypomnieliśmy sobie szczególne chwile z życia Papieża oraz jego przesłania na temat wolności. Atmosfera podczas wieczornicy była podniosła, wzruszająca, a zarazem radosna. Po raz kolejny mogliśmy bowiem ujrzeć postać Jana Pawła II oraz usłyszeć zarejestrowany na taśmie jego głos. Mieliśmy okazję wspólnie zaśpiewać ulubione pieśni Papieża oddając w ten sposób cześć Wielkiemu Człowiekowi – Słudze Bożemu, Janowi Pawłowi II.

Skip to content
%d bloggers like this: