Z NIMI JESTEŚMY BEZPIECZNI

pierwszapomoc

pierwszapomocW piątek, 16 października, kolejny sukces naszych uczniów!!! Podczas konkursu, zorganizowanego w Legnicy przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, nasi reprezentanci: Nicole Kudełka (VIA), Kasia Birut (VA) oraz Patryk Komaniecki (VIB) zajęli trzecie miejsce. Do sukcesu przyczynili się opiekunowie przygotowujący naszą grupę: p. B.Gaweł, p. A.Kocaba oraz pani pielęgniarka E.Moszumańska. Turniej „Bezpiecznie w szkole, w domu i na drodze” sprawdzał wiedzę uczestników z zakresu pierwszej pomocy, ruchu drogowego jak również umiejętność jazdy rowerem na torze przeszkód. PIerwsze trzy najlepsze drużyny zakwalifikowały się do dalszego etapu, który odbędzie się za dwa tygodnie w Dzierżoniowie. Będziemy trzymać mocno kciuki!!!

Skip to content
%d bloggers like this: