OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁKĘ RĘCZNĄ W ŚWIEBODZINIE

W minioną sobotę, 10 października, nasze dziewczęta: Karolina Lewandowska (bramkarka), Natalia Kaliska, Dominika Mańska, Marzena Wróblewska, Patrycja Kowalska, Ania Waśko, Julia Zimna, Klaudia Gałązka (wszystkie z klasy VId) oraz Noelia Demkowicz, Julia Szcześniak i Agata Wodziczko (z klasy Vd), brały udział w Ogólnopolskim Turnieju w Piłce Ręcznej organizowanym na hali sportowej w Świebodzinie. Nasze reprezentantki uplasowały się po zaciętej walce na V miejscu. Do medalu, nawet złotego brakowało naprawdę niewiele. Osłabiona kontuzjami i brakiem trzech zawodniczek drużyna walczyła o medal do ostatniej minuty. Wszystkim dziewczętom gratulujemy i życzymy powodzenia w meczach ligowych. Natomiast kibiców zapraszamy do galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: