ALE DRAKA – DWUDNIOWE OBCHODY DNIA CHŁOPAKA

taniec21

Dzień Chłopaka – jak wiadomo – obchodzony jest 30 września. Poszczególne klasy tego dnia świętowały we własnym gronie, natomiast w czwartek,  1października – na dyskotece zorganizowanej przez wychowawcę i uczniów klasy 6A.

taniec21Podczas zabawy przeprowadzono wybory na najsympatyczniejszego chłopaka naszej szkoły. Kandydatami byli: Michał Wacowski (4a), Dawid Szmagaj (4b), Konrad Żbikowski (4c), Kacper Polański (4d), Szymon Kwaśniewski (5a), Nikolas Gromadzik (5b), Patryk Gawin (5c), Krystian Ziemacki (5d), Przemysław Kudełka (6a), Artur Siwak (6b), Michał Banaszak (6c) oraz Andrzej Ajgner (6d). Najwięcej głosów otrrzymał Krystian Ziemacki. Gratulujemy. Wszystkim chłopakom, tym młodszym i „trochę” starszym, składamy lekko spóźnione życzenia, aby każdego dnia mieli dużo powodów do radości.

Skip to content
%d bloggers like this: