OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

ROK SZKOLNY 2015/2016

I OKRES

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

UCZEŃ/GRUPA

LOKATA

OPIEKUN

KONKURSY POWIATOWE i wyższe

zDolny Ślązaczek – język angielski

Dolnośląski Kurator Oświaty

Rosół Sebastian VIC

Niebylski Krzysztof VID

Awans do etapu powiatowego

M. Jakimiec-Marciniak

zDolny Ślązaczek

Dolnośląski Kurator Oświaty

Aleksandra Trzybulska 6a

Awans do etapu powiatowego

E.Komaniecka

I Love London

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Niebylski Krzysztof VID

Myszkowski Bartosz VID

Izabela Borejszo

M. Jakimiec-Marciniak

Konkurs poetycki

MBP w Legnicy

Jakub Borecki 6b

Maja Fiebig 6b

Wyróżnienie

Wyróznienie

E.Jandulska

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Z poprawną polszczyzną na co dzień

Centrum Edukacji Humanistycznej “LOGOS”

Zuzanna Kałużny 6d, Maja Fiebig, Julia Oczkowska, Joanna Dziewicz, Jakub Borecki, Aleksandra Jędrkowiak 6b, Daria Racińska, Natalia Witwicka, Jolanta Lach, Aleksandra Trzybulska 6a, Nela Drużkowska 5d

Awans

do II etapu

E.Jandulska

W.Zembroń

Z ortografią na co dzień

Centrum Edukacji Humanistycznej “LOGOS”

Michał Grygielsk 4b, Filp Rypiński 5b, Aleksandra Trzybulska 6a, Natalia Witwicka 6a

Awans

do II etapu

B.Kubajewska

W.Zembroń

Konkurs frazeologiczny „Bez owijania w bawełnę”

Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie

Aleksandra Kozioł, Szymon Tatarynowicz, Paweł Włodarczyk 5d

wyróżnienie

E.Jandulska

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

Miejska Biblioteka „Czytnik”

Węglińska Hanna, Szulc Oliwia, Słota Agata 4a

Lach Jolanta, Lewandowska Weronika, Marchel Kornelia, Miller Anna, Racińska Daria, Zabłotna Inga 6a

Jurek Jagoda, Wróbel Alicja, Ziomek Martyna 6c

Vanessa Lier 6d

Nagroda

Nagroda

Nagroda

Wyróżnienie

M.Woźniak W.Zemrboń

B.Kubajewska

E.Jandulska

II okres 2015/2016

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

UCZEŃ/GRUPA

LOKATA

OPIEKUN

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”

Michał Kaciuba 3a

Magdalena Szantar 3a

Bartosz Niedbała 4a

Michał Grygielski 4b

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

D.Baryłkiewicz

D.Baryłkiewicz

E.Kolber

Ogólnopolski Konkurs Językowy „Z ortografią na co dzień”

Aleksandra Trzybulska 6a

Laureat

W.Zembroń

Ogólnopolski Konkurs Memory Master

Bartosz Niedbała 4a

Wyróżnienie

M.Wyrwa

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego “Galileo” dla klas IV-VI

Maksymilian Fedyna 5a

Mateusz Walkowski 6a

Paulina Sosnowska 4a

Michał Grygielski 4b

Filip Jastrzębski 5d

Paulina Zielińska 4b

Kacper Hubczak

Amadeusz Opaliński

Grzegorz Dynak 6a

Hubert Kwaśniewski 4a

Dawid Cieślik

Michał Cieśla

Oliwia Sroga 5b

Alicja Kuszmar 5d

Nela Drużkowska 5d

Nikola Piechurska

Laureat

Laureat Laureat Laureat Laureat Laureat

Wyróżnienie

Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie

Wyróżnienie

M.Wyrwa wa

M.Jakimiec gr

M.Wyrwa ja

M.Imbra zie

M.Wyrwa kw

M.Imbra sr

M.  Wyrwa ku

M.Wyrwa dr

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego “Zuch” dla klas I-III

Szymon Borowiec 2g

laureat

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Akademia Młodych Odkrywców

Jakub Bielak 1c

Michał Piasecki 1c

Milena Tórz 1c

nagroda

nagroda wyróżnienie

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Joanna Dziewicz 6b

Awans do III etapu

E.Jandulska

KONKURSY WOJEWÓDZKIE i wyższe

Pierwszy etap konkurs 8. Dolnośląskiego Konkursu “Znam przysłowie”

Autorskie Gimnazjum Samorozwoju “Gassa” we Wrocławiu

Oliwia Czarny 6a

Jolanta Lach 6a

Aleksandra Trzybulska 6a

Agnieszka Puc 6c

Sebastian Rosół 6c

Awans
do finału

W.Zembroń

W.Zembroń

W.Zembroń

B.Kubajewska

B.Kubajewska

KONKURSY POWIATOWE i wyższe

Powiatowy konkurs „Praktyczna Matematyka”

Bartosz Niedbała, Rafał Raś, Aleksandra Ziemba 4a

4 miejsce

E.Kolber

Powiatowy konkurs wiedzy „Omnibusik”

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Martyna Noga 2f

Maciej Guzek 2f

Wyróżnienie

K.Borowska

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

II Międzyszkolny Konkurs Literowania “Master of Spelling”

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Natalka Witwicka 6a

Michał Grygielski 6d

Kuba Stachów 6a

3 miejsce

Udział

Udział

M.Borowiec

M.Jakimiec

I.Borejszo

Międzyszkolny

Konkurs z języka angielskiego “Brain Twister”

Społeczna Szkoła Podstawowa

Olena Żelazna 3a

Magda Szanter 3a

Hubert Wylazowski 3a

1 miejsce

M.Borowiec

Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego “EnglishManiak”

Szkoła Podstawowa nr 5
w Lubinie

Oliwia Laskowska 3a

Wojtek Borejszo 3c

Dawid Jaśkiewicz 3d

3 miejsce

M.Borowiec

M.Borowiec

M.Wyrwa

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

dla klas V

Filip Jastrzębski 5d

3 miejsce

M.Wyrwa

Międzyszkolny konkurs przyrodniczy ,,Niezłe ziółko”

Zespół Szkół Sportowych

w Lubinie

Aleksandra Jędrkowiak 6b

Julia Oczkowska 6b

Agata Porzycka 6d

1 miejsce

A.Kocaba

I.Michalec

Międzyszkolny konkurs j.agnielskiego Macmillan Tournament

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Oliwia Laskowska 3a

B.Myszkowski 6d

K.Niebylski 6d

D.Jaśkiewicz

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

2 miejsce

M.Borowiec

M.Jakimiec

M.Jakimiec

M.Wyrwa

Międzyszkolny konkurs „Od żaka do profesora”

Aleksandra Trzybulska 6a, Krzysztof Niebylski 6d, Sebastian Rosół 6c

3 miejsce

D.Wisłocka

Międzyszkolny Konkurs „Parki Lubina”

Gimnazjum nr 3

w Lubinie

Julia Oczkowsk 6b

2 miejsce

A.Kocaba

Międzyszkolny konkurs „Niezłe Ziółko”

Zespół Szkół Sportowych

w Lubinie

Aleksandra Jędrkowiak, Julia Oczkowska 6b

1 miejsce

A.Kocaba

Międzyszkolny Konkurs „Jeden z dziesięciu”

Aleksandra Jędrkowiak 6b

2 miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Wesołe Dyktando Ortograficzne”

MBP  w Lubinie

Karolina Ziemlicka 6c

3 miejsce

B.Kubajewska

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

W.Mazurkiewicz 2g

3 miejsce

N.Ratajczak

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Językowy

Szkoła Społeczna

Aleksandra Jędrkowiak 6b

2 miejsce

A.Kocaba

Konkurs Wiedzy Gospodarowania odpadami komunalnymi

MPWiK

Jakub Dybalski, Michał Kosior 4d, Aleksandra Zielińska 4b

1 miejsce

B.Gaweł

Konkurs Wiedzy „Znam miasto Lubin”

SP 8 Lubin

Emil Angelow, Szymon Majdański 2c

Magdalena Piasecka 3c

2 miejsce

3 miejsce

B.Gaweł

A.Olszowiak

Midzyszkolny konkurs Matematyczno – informatyczny „O puchar dyrektora Szkoły

SP 9 w Lubinie

Zuzanna Kałużny 6d

3 miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie

Aleksandra Poźniak 2c

Olga Cegiełka 2c

Wiktoria Kowal 2c

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

B.Gaweł

ROK SZKOLNY 2014/2015

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

UCZEŃ/GRUPA

LOKATA

OPIEKUN

I SEMESTR

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

——–

——–

——–

——–

——–

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE

Wrocławski Maraton Matematyczny

Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Kozłowski Jakub 6a

Droździak Filip 6a

Kołodziej Jakub 6b

Awans do finału

E.Kolber

KONKURSY POWIATOWE

zDolny Ślązaczek

Dolnośląski Kurator Oświaty

Jakub Kozlowski 6a

Karolina Zawadzka 6a

Awans do finału woj.

E.Kolber

M.Woźniak

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Z poprawną polszczyzną na co dzień

Centrum Edukacji Humanistycznej “LOGOS”

Julia Borecka, Małgorzata Piasecka 2c,
Oliwia Matkowska 3e

Awans do II etapu

J. Garbera – Piasecka

Piszemy wiersze
o świetlicy

Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie

Bartosz Łagoda 2b

Wyróżnienie

A.Olszowiak

Konkurs pięknego
czytania ”Litery znam, więc czytam sam”.

Miejska Biblioteka

Filia nr5
w Lubinie

Oliwia Szulc 3 a
Marcin Musiał 3 b
Nikola Łokaj 3 c

 

I miejsce

II miejsce

B.Niedźwiedź

M.Fritsch

J.Mofina

Wesołe dyktando

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubinie

Droździak Filip 6a

Kozłowski Jakub 6a

I miejsce

II miejsce

M.Woźniak

ROK SZKOLNY 2013/2014

NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
Ogólnopolski Konkurs Historyczny
“Klio”
Aleksandra Serafin 5d
Andrzej Tyc 5c
9 miejsce
10 miejsce
D.Wisłocka
KONKURSY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
Finał Konkursu zDolny Ślązaczek Jakub Kozłowski 5a finalista
E.Kolber
M.Woźniak
Dolnośląski etap
“Turnieju Słowa
Literatury
Patriotycznej i Religijnej”
Stowarzyszenie Twórców
i Animatorów Kultury
we Wrocławiu
Hanna Napiórkowska 4a
kat. wywiedzione ze słowa
Anna Miller 4a
kat. poezja śpiewana
Magda Pępkowska 4a
Weronika Lewandowska 4a
Kamila Radtke 4a
Daria Racińska 4a
Klaudia Hryniuk 4a
teatr poezji
1 miejsce
 
2 miejsce
 
wyróznienie
specjalne
 
W.Zembroń
KONKURSY POWIATOWE
Finał Limesowego Konkursu
Matematycznego
Towarzystwo Matematyczne
Limes
Jakub Kozłowski 5a
Mateusz Eliszewski 6c
Bartosz Kasprzyk 6c
Hanna Górzyńska 5a
laureat
laureat
finalista
finalista
E.Kolber
Etap powiatowy
“Turnieju Słowa
Literatury
Patriotycznej i Religijnej”
MDK Lubin
Hanna Napiórkowska 4a
Anna Miller 4a
Magda Pępkowska 4a
Weronika Lewandowska 4a
Kamila Radtke 4a
Daria Racińska 4a
Klaudia Hryniuk 4a
awans do
kolejnego etapu
W.Zembroń
KONKURSY GMINNE
IX Międzygminny Konkurs
Bożonarodzeniowy
“Xmas Booster”
Szkoła Podstawowa
nr 12 w Lubinie
Margareta Kowalewicz 6b
Wiktoria Madej 6b
Marcel Frąckiewicz 6b
II miejsce M.Imbra
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny Konkurs
“Fun with Rhymes”
Szkoła Podstawowa nr 5 w Lubinie Maja Fiebig 4b 1 miejsce M.Borowiec
Międzyszkolny konkurs
z języka angielskiego
“Master of spelling”
Szkoła Podstawowa
nr 10 w Lubinie
Jakub Kozłowski 5a
Kamila Demcio 6a
I miejsce
IV miejsce
M.Wyrwa
M.Borowiec
Dyktando Języka Angielskiego dla klas VI Mateusz Eliszewski 6c IV miejsce M.Jakimiec
-Marciniak
Przegląd filmów
“Profilaktycznie
nakręceni”
Martyna Majcher 6d
Paulina Sroka 5b
Robert Szafraniec 5b
Bartłomiej Gryglewicz 5b
Kamil Kołodziej 5b
II miejsce
Konkurs pięknego
czytania
Miejska Biblioteka
“Czytnik”
Jakub Borecki 4b
Aleksandra Jędrkowiak 4b
Vanessa Lier 4d
Maja Fiebig 4b
Joanna Dziewicz 4b
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
E.Jandulska
“Z poprawną polszczyzną
na co dzień”
Aleksandra Jędrkowiak 4b
Jakub Borecki 4b
Julia Oczkowska 4b
Maksymilian Muszyński 4b
Jakub Kołodziej 5b
Wojciech Sołtysiak 5b
Zofia Nowakowska 2a
Oliwia Szulc 2a
Emilia Sołtysiak 2b
Korad Poczynek 2b
Michał Grygielski 2b
awans do
kolejnego
etapu
E.Jandulska
B.Niedźwiedź
M.Fritsch

II SEMESTR 2013/2014

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolskiego konkursu matematycznego Pangea

Międzynarodowe Gimnazjum nr 51, Liceum Ogólnokształcące Meridian, Vistula University w Warszawie

Jakub Kozłowski 5a

finalista

E.Kolber

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Jakub Kozłowski 5a

wyróżnienie

A.Kocaba

KONKURSY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE

wojewódzki projekt międzyprzedmiotowy Podróż po Europie – kierunek Paryż

Szkoła Podstawowa

Nr 9 w Lubinie

Andrzej Tyc 5c, Jakub Kozłowski, Filip Droździak 5a

finaliści

M.Petryk

KONKURSY GMINNE

Z poprawną polszczyzną na co dzień

Centrum Edukacji Humanistycznej “LOGOS” Jasienica Maz.

Jakub Kozłowski 5a

Awans

M.Woźniak

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Międzyszkolny Konkurs “Bezpieczni razem”

Straż Miejska

w Lubinie

Dominik Kałuża, Krystian Pinisz, Sebastian Rosół 4c

Maciej Rapa, Paweł Zawis 6d, Bartłomiej Sudoł 6a

I miejsce

II miejsce

B.Gaweł

Międzyszkolny Konkurs znajomości przepisów ruchu drogowego

Urząd Miasta Lubin

Maksymilian Muszyński 4b

I miejsce

M.Petryk

Międzyszkolny Konkurs na mistrza savoir-vivre

Zespół Szkół Integracyjnych

w Lubinie

leksandra Wyrwa, Wiktoria Przybyła, Aleksandra Świniarska 6d

I miejsce

A.Kocaba

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla kl. V

Szkoła Podstawowa nr 9

Karolina Zawadzka, Gabrysia Goldszajdt 5a, Andrzej Tyc 5c

I miejsce

M.Borowiec

Międzyszkolny Konkurs z Jęz. Angielsk. „Englisch tournament”

Odyseusz Sygieniewicz 3e

III  miejsce

M.Wyrwa

Międzyszkolny Konkurs „Jan Paweł II w sercach młodych Polaków”

ZSI Lubin

Aleksandra Serafin 5d

II miejsce

K.Szymanowska

Międzyszkolny Konkurs „Baw się matematyką kl.VI”

Zespół Szkół Sportowych Lubin

Mateusz Eliszewski, Mikołaj Jaszczyszyn 6c, Kinga Dziwińska, Wiktor Fąfara

Udział

E.Kolber

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
KONKURSY GMINNE
VIII Gminny Konkurs
Języka Angielskiego „Xmas Booster”.
SP12
w Lubinie
Dorota Szydłowska 6a
Dalia Wojnarowska 6a
Klara Zimna
6a
IV miejsce M.Jakimiec –
Marciniak
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny Konkurs
„Praktyczna Matematyka”
SP 5
w Lubinie.
Filip Droździak  4a
Jakub Kozłowski 4a
Krzysztof Pańczyszyn 4a
II miejsce E.Kolber
Międzyszkolne Dyktando
z języka angielskiego
Gimnazjum nr 5
w Lubinie
Artur Wołoszczak 6a I miejsce M.Jakimiec –
Marciniak
Hanna Napiórkowska 3a
Julia Kunat 3a
III miejsce M.Badeńska
Bezpiecznie na drogach SP 8
w Lubinie
S.Rosół, A.Puc, K.Wawrzków, K.Jakubowski, A.Mazurowski, I.Mielcarek, A.Filipińska, K.Ziemlicka, E.Ciulkiewicz 3c III miejsce B.Tadla
II SEMESTR
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
II etap Ogólnopolskiego Konkursu
“Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Centrum Edukacji Humanistycznej “LOGOS” Warszawa Kuba Kozłowski 4a awans do finału W.Zembroń
I etap Ogólnopolskiego Konkursu
“Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Centrum Edukacji Humanistycznej “LOGOS” Warszawa Michał Gruszczyński 6a
Kuba Kozłowski 4a
awans do II etapu W.Zembroń
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Finał 5. Dolnośląskiego Konkursu Literackiego “Znam przysłowie” Autorskie Gimnazjum Samorozwoju GASSA Anna Kafel 6a laureatka
III miejsce
W.Zembroń
5 Dolnośląski Konkurs Literacki “Znam przysłowie” Autorskie Gimnazjum Samorozwoju GASSA Szymon Ciszewski 6a
Anna Kafel 6a
awans
do finału
W.Zembroń
Dolnośląski Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej

Stowarzyszenie Twórców
i Animatorów we Wrocławiu

Marcin Czerniawski
Dorota Szydłowska
Klara Zimna
Szymon Ciszewski
Laura Chodacka
1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
2 miejsce
2 miejsce
W. Zembroń
KONKURSY POWIATOWE
Finał powiatowego konkursu matematycznego LIMES Towarzystwo Matematyczne Limes
Gimnazjum Salezjańskie
Nikola Gruszecka 6c
Arkadiusz Banach 6e
Artur Wołoszczak 6a
II miejsce
II miejsce
IVmiejsce
E.Kolber
A.Kaciuba
E.Komaniecka
Powiatowy etap Dolnośląskiego Turnieju Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej MDK Lubin Laura Chodacka
Marcin Czerniawski
Dorota Szydłowska
Szymon Ciszewski
Klara Zimna
nagroda
nagroda
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
W.Zembroń
Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkoła Podstawowa nr 3
w Polkowicach
Adam Mazurowski 3c V miejsce B.Tadla
Rejonowy etap Ogólnopolskiego Konkursu “Ojczyzna Polszczyzna” ZSO nr 3 Legnicy Szymon Krawczyński 6a
Weronika Domska 6c
III miejsce
awans
W.Zembroń
B.Kubajewska
Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze Kuratorium Oświaty Jakub Kozłowski 4a, Maciej Rapa 5d, Karolina  Zawadzka 4a II miejsce B.Gaweł
A.Kocaba
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny konkurs “Podziel się swoją wyobraźnią” Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Leon Paulus 2e
Oliwia Rawska 2e
Kuba Poźniak 2e
Alicja Wróbel 3c
Angelika Królak 2d
Hania Napiórkowska 3a
Hanna Serafin 2e
I miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
K.Kuchciak
K.Kuchciak
K.Kuchciak
B.Tadla
E.Czul
D.Baryłkiewicz
K.Kuchciak
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny “Zabawy z matematyką”
Gimnazjum nr 1
w Lubinie
Magdalena Wiciak 6b, Szymon Ciszewski, Szymon Krawczyński 6a
Alicja Karaban 6b, Nikola Gruszecka
i Katarzyna Walacik 6c
I miejsce E.Kolber
E.Komaniecka
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy “Znam swoje miasto” Szkoła Podstawowa nr 3
w Lubinie
Karolina Ziemlicka 3c
Sebastian Rosół 3c
III miejsce B.Tadla
Międzyszkolny Konkurs Krasomówczy “Pozytywny Bohater – to ja” Miejska Biblioteka Publiczna
nr 5 w Lubinie
Julia Chlipała 4b
Paulina Sroka 4b
Alicja Karaban 6b
Szymon Krawczyński 6a
Michał Gruszczyński 6a
Martyna Zembroń 6a
I miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
E.Jandulska
E.Jandulska
E.Jandulska
W.Zembroń
W.Zembroń
W.Zembroń
Międzyszkolny konkurs pięknego czytania “Legenda – starsza siosta historii” Miejska Biblioteka Publiczna
nr 5 w Lubinie
Daria Racińska 3a III  miejsce J.Garbera – Piasecka
VII edycja konkursu “Bezpieczni Razem” Straż Miejska w Lubinie Jakub Kozłowski, Krzysztof Pańczyszyn (4a) Wojciech Sołtysiak (4b)
Cezary Stawski, Bartłomiej Sudoł (5a) i Maciej Rapa (5d)
Mateusz Czapski (6b), Jakub Osuch i Krzysztof Osuch (6c)
I miejsce

III miejsce

II miejsce

B.Gaweł
A.Kocaba

ROK SZKOLNY 2011/2012

NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
“Moja własna bajka” Centrum Spotkań Europejskich “Światowid” w Elblągu Marcel Domnik 3b wyróżnienie M.Fritsch
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Konkurs “Pięknego czytania” Miejska Biblioteka “Czytnik” Marysia Kowalczyk 5e
Ala Jurasz 5a
Szymon Krawczyński 5a
Magda Wiciak 5b
Adrianna Gołkowska 5b
Kornelia Frankowska 5e
Oliwia Pander i Sylwia Kośla
1 miejsce
2 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
4 miejsce
wyróżnienia
M.Woźniak
W.Zembroń
W.Zembroń
E.Jandulska
E.Jandulska
M.Woźniak
M.Woźniak
“Bezpiecznie na drogach” Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie Jakub Kozłowski, Filip Droździak, Piotr Gawroński, Mateusz Kucharski, Jagoda Czajkowska, Gabriela Goldszajdt, Zuzanna Knapik, Zuzanna Wróblewska, Karolina Zawadzka 3a 1 miejsce B.Niedźwiedź
IX Barbórkowy Konkurs Matematyczny klas V Zespół Szkół Integracyjnych Szymon Krawczyński 5a  (2miejsce indywid.)
Szymon Ciszewski 5a
1 miejsce E.Komaniecka
II SEMESTR
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny Konkurs “Zabawy z matematyką” Gimnazjum nr 1
w Lubinie
Katarzyna Sitek 6a, Filip Jasiński 6d, Magdalena Wiciak Vb 3 miejsce E.Kolber


ROK SZKOLNY 2010/2011

 

NAZWA
KONKURSU
ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO
UCZNIA
KLASA MIEJSCE OPIEKUN
KOKURSY OGÓLNOPOLSKIE
OXFORD –  Matematyka z Plusem Oxford Edukational International
– London
Adrian Kowcz 6C laureat II stopnia R. Szczubiała
Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik” Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego

Hanna Górzyńska
M. Soszyński
Filip Droździak

2a

Nagroda gł.

Wyróżnienie Wyróżnienie

B. Niedźwiedź
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Półfinał konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” Zarząd Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa

Julia Kochańska,
K. Zawadzka,
Jakub Kozłowski

2a 2 miejsce B.Niedźwiedź
Półfinał konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” Zarząd Województwa Dolnośląskiego i Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa

Kasia Birut, Krystian Ziemacki,
Andżelika Dziwińska

6d
5a
5 miejsce B. Gaweł
KONKURSY REGIONALNE
Bolesławiecki Konkurs Matematyczny Bolesławieckie Centrum Edukacji i  Kształcenia Kadr Barbara Maziarz
Martyna Kędzia
6d
6a
2 miejsce
3 miejsce
E.Komaniecka
R.Szczubiała/A.Kaciuba
KONKURSY POWIATOWE
Konkurs wiedzy geograficzno – przyrodniczej PTTK Lubin

Marcin Głąbiński
Martyna Kędzia

6A 3 miejsce A.Kocaba
M.Petryk
Powiatowy Przegląd Twórczości Litetackiej i Dzieci i Młodzieży “Piórem Malowane” MDK Lubin Filip Jasiński
Jolanta Piecuch
5d
6c
wyróżnienie
wyróżnienie
M.Woźniak
Powiatowy Konkurs Wiedzy “Wiem wszystko” Maciej Rapa 3d wyróżnienie M. Maślanka
Mały Omnibus Katarzyna Drzemicka
Bartosz Kasprzyk
3a 3 miejsce M. Maślanka
Powiatowy Konkurs “Wiem, co czytam” Adrian Kowcz 6c 3 miejsce M.Woźniak
Umiem udzielić pierwszej pomocy Julia Kochańska 3d 2 miejsce E.Czul
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
XV Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy
o Ruchu Drogowym
Szkoła Podstawowa
nr 8 w Lubinie
Bartek Grzesiak Michał Kowcz
Kuba Pahuta Maciek Wiciński
Sandra Polniak Wiktoria Szymańska
Wiktoria Przybyła Wiktoria Piosik
Oliwia Doleżek Klaudia Gaczyńska
I miejsce N. Ratajczak
Międzyświetlicowy konkurs wiedzy „Lubin – miasto górników” Szkoła Podstawowa
nr 14 w Lubinie
Ostaszewska Jagoda, Stefańska Zuzanna, Jaszczyszyn Mikołaj 2a 2 miejsce B. Gaweł
XMAS BOOSTER – konkurs wiedzy o tradycjach bożonarodzeniowych w USA i Wielkiej Brytanii Szkoła Podstawowa
nr 12 w Lubinie
Czyż Daniel, Czajkowska Agnieszka, Kobeluszczyk Natalia 6d 2 miejsce I. Borejszo
XV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym – „Bezpiecznie na drogach” Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie Kowcz Michał, Pahuta Jakub, Wiciński Maciej, Grzesiak Bartosz (cheerleaderki: Doleżek Oliwia, Polniak Sandra, Piosik Wiktoria, Szymańska Wiktoria, Przybyła Wiktoria) 3c 1 miejsce N.Ratajczak
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lubinie “Lubin moim miastem” Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie Maciej Rapa, Bartosz Kasprzyk, Martyna Majcher, Karol Krupiński
Daniel Chrząszcz
3d

3c

1 miejsce E.Czul

A.Skiba

Międzyszkolny konkurs ortograficzny „Wesołe dyktando” Agnieszka Czajkowska 6d 3 miejsce B.Kubajewska
Konkurs wiedzy “Brzechwa i ja” Kuba Kozłowski
Kuba Kołodziej
2a
2b
1 miejsce B.Niedźwiedź
M.Fritsch
III międzyszkolny konkurs matematyczno-informatyczny Martyna Kędzia, Mateusz Kukuć 6a 3 miejsce R.Szczubiała
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie

A. Dziwińska, O. Bańczak, N.Wacowski

5a 3 miejsce R.Szczubiała
I.Michalec
A.Kocaba
Międzyszkolny Konkurs “Eksperyment w przyrodzie” Jolanta Piecuch, Marta Romaniec 6c 1 miejsce K.Włodarczyk
Międzyszkolny Konkurs Informatyczny N.Muszyński 1b 1 miejsce D.Radom

ROK SZKOLNY 2009/2010

NAZWA KONKURSU/
RODZAJ
RANGA KONKURSU/MIEJSCE ORGANIZATOR IMIĘ
I NAZWISKO UCZNIA/ KLASA
DATA/ OPIEKUN
SEMESTR II
„ Mistrz Ortografii” – konkurs ortograficzny 3 miejsce Bartosz Kasprzyk 2a
Klaudia Demcio  2a
Kamila Semeńczuk 2a
Alina Skiba
„Brzechwa i ja” 3 miejsce Wiktoria Przybyła 2c
Sandra Polniak 2c
Natalia Ratajczak
Turniej Warcabowy 1 miejsce
3 miejsce
SP 8 w Lubinie Krzysztof Urbanik 3c
Jakub Adamczyk 2a
„ Przyroda i my” – Konkurs Recytatorski dla Świetlic Szkolnych 1 miejsce Jakub Kozłowski 1a
Konkurs ekologiczno-przyrodniczy: „Eksperyment
w przyrodzie”

konkurs międzyszkolny

3 miejsce

SP nr 5 w Lubinie Barbara Maziarz 5d
Magdalena Paszkowska 5d
Katarzyna Włodarczyk
Lubin moim miastem

międzyszkolny

3 miejsce

SP nr 3 w Lubinie

Weronika Domska 3c

Marcelina Hajduga 3c

Anna Dubińska 3c

Maria Kowalczyk 3c

Oliwia Pandrer 3e

Barbara Tadla

Joanna Mofina

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny “Ortofrajda”

międzyszkolny

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

MBP w Lubinie

Weronika Domska 3c

Nikola Komornicka 3b

Dorota Milewska 3d

Barbara Tadla

Danuta Radom

Krystyna Kwaśniewska

Mały Omnibus

międzyszkolny

3 miejsce

ZSI w Lubinie Krzysztof Urbanik 3c Barbara Tadla
II Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

międzyszkolny

3 miejsce

SP nr 9 w Lubinie

Hannah Paulus 6b

Patryk Kwapis 6b

Filip Witas 6b

Ewa Grabowska – Żuber
Bolesławiecki Konkurs Matematyczny

rejonowy

zakwalifikowanie się do etapu powiatowego

PCE i Kształcenie Kadr w Bolesławcu

Mateusz Grzeliński 6b

Patryk Kwapis 6b

Barbara Maziarz 5d

Mateusz Kukuć 5a

Martyna Kędzia 5a

Adrian Kowcz 5c

Elżbieta Kolber

Elżbieta Komaniecka

“Wiem wszystko”

konkurs powiatowy

2 miejsce

PCE Lubin Szymon Ciszewski 3c Małgorzata Maślanka
Pierwsza Pomoc

konkurs wojewódzki

2 miejsce

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu grupa uczniów z 1a i 2d

Elżbieta Czul

Bogumiła Niedźwiedź

Bezpieczni razem 2010

klasy 6

2 miejsce Straż Miejska, Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie Jakub Błądek 6a
Daniel Lewicki 6a
Patryk Komaniecki 6b
Bożena Gaweł
Bezpieczni razem 2010
klasy 5
2 miejsce Straż Miejska, Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie Krystian Ziemacki 5d
Daniel Czyż 5d
Grzegorz Sołoguba 5d
Bożena Gaweł
Bezpieczni razem 2010
klasy 4
1 miejsce Straż Miejska, Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie Angelika Dziwińska 4d
Michał Wacowski 4d
Filip Jasiński 4d
Bożena Gaweł
Międzyszkolny konkurs informatyczny 1 miejsce SP nr 5 Lubin Gabriela Goldsztajd 1a Bogumiła Niedźwiedź
„Stawiam na zdrowie”,
matematyczno-przyrodniczy
3 miejsce SP nr 3
w Lubinie
Barbara Maziarz 5d
Weronika Januchta 5a  Katarzyna Birut 5d
Katarzyna Włodarczyk, Elżbieta Komaniecka
„V Wesoła Wierszykarnia – Zimowe wierszyki nagroda
nagroda
Miejska Biblioteka Publiczna
w Lubinie
Jagoda Czajkowska 1a
Wiktoria Przybyła 2c
Bogumiła Niedźwiedź
Natalia Ratajczak
Międzyszkolny konkurs informatyczny 2 miejsce SP nr 9
w Lubinie
Wojciech Grzeliński 6b
Wojciech Zięciak 6b
Damian Zima
„Poznajemy ojcowiznę”- etap oddziałowy ogólnopolskiego konkursu. wyróżnienie PTTK Zagłębie Miedziowe
w Lubinie
Patryk Kwapis 6b
Marcelina Świder 6b
Hannah Paulus 6b
Irena Michalec
„S O S dla naszej planety”– konkurs literacki nagroda wyróżnienie PCE Lubin Kornelia Frankowska 3c
Dorota Szydłowska 3a
Barbara Tadla
Dorota Baryłkiewicz
Zdolny Ślązaczek-konkurs interdyscyplinarny zakwalifikowanie się do etapu powiatowego Dolnośląskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
i Informacji Pedagogicznej we Wrocławiu
Patryk Kwapis 6b
Wojciech Grzeliński 6b
Kamil Mikołajczak 6d
Elżbieta Kolber
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym 3 miejsce Komenda Powiatowa Policji
w Lubinie, PZM i MEN, przy SP
w Szklarach Górnych
Patryk Komaniecki 6b
Jakub Szadej 5b
Jakub Błądek 6a
Bożena Gaweł
Patrycja Sołonynka
Elżbieta Komaniecka
„Niepełnosprawni są wśród nas” -literacki 1 miejsce
2 miejsce
Zespół Szkół Specjalnych
w Lubinie
Patryk Kwapis 6b
Paulina Czerwień 6c
Elżbieta Jandulska
Beata Kubajewska
„Bezpieczeństwo w oczach dziecka” wyróżnienie
nagroda
wyróżnienie
Starostwo Powiatowe
w Lubinie;
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
Karolina Zawadzka 1a
Norbert Jaworski
Marta Czerwień 1a
Bogumiła Niedźwiedź
Karolina Tokarek
Małgorzata Korczak
„Turniej słowa literatury patriotycznej
i religijnej”
nagroda MDK Lubin Michał Poręba 6a Wiesława Zembroń
„Bezpieczniej
z prądem”- literacki
1 miejsce
3 miejsce
Energia Pro S.A. Legnica Wojciech Zięciak 6b
Dominik Huzior 6b
Elżbieta Jandulska
„Maluchy Lubią wiersze”- recytatorski MCK Legnica Jakub Kozłowski 1a
Oliwia Doleżek 2c
Milena Wisio 3a
Bogumiła Niedźwiedź
Natalia Ratajczak
Dorota Baryłkiewicz
Konkurs Recytatorski 1 miejsce
1 miejsce
MDK Legnica Katarzyna Sitek 4a
Weronika Turchan 5c
Elżbieta Jandulska
Monika Woźniak
“Dolnoślądka kolej dawniej i dziś” – prezentacja multimedialna

konkurs międzywojewódzki

wyróżnienie

Natalia Gumowska Donata Wisłocka
„Znam przysłowie” -literacki

dolnośląski

zakwalifikowanie się do etapu finałowego

Towarzystwo Działań dla Samorozwoju Natalia Gumowska
Jolanta Piecuch
Agnieszka Czajkowska
Wiesława Zembroń
Monika Woźniak
Beata Kubajewska
“Uczę się bezpiecznie żyć”

dolnośląski

1 miejsce

Zarząd Województwa Dolnośląskiego oraz Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa

Jakub Kozłowski 1a

Julia Kochańska 2d

Artur Wołoszczak 3c

Bogumiła Niedźwiedź

Elżbieta Czul

Barbara Tadla

SEMESTR I
„Jestem bezpieczny
w domu,
w szkole i na drodze”
konkurs regionalny
3 miejsce
Dolnośląska Rada do spraw Bezpieczeństwa Dzieci
i Młodzieży
Katarzyna Birut 5d
Nicole Kudełka 6a
Patryk Komaniecki 6b
Bożena Gaweł
Agnieszka Kocaba
Elżbieta Moszumańska
Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
Miejska Biblioteka Pedagogiczna w Lubinie Patryk Kwapis 6b
Agnieszka Czajkowska 5d
Katarzyna Techmańska 5a
Irena Michalec
Katarzyna Włodarczyk
Agnieszka Kocaba
Międzyszkolny konkurs świetlicowy „Wiem wszystko o ekologii”

międzyszkolny

2 miejsce

SP nr 7 Lubin

Krzysztof Urbanik 3c
Michał Gruszczyński 3a

Szymon Krawczyński 3a

Karolina Tokarek
Magdalena Danek
„Jesienny Konkurs Recytatorski” 1 miejsce
wyróżnienie
SP nr 9 Lubin Marcelina Hajduga 3c
Sandra Polniak 2c
Karolina Tokarek
Bożena Gaweł
Barbórkowy Konkurs Matematyczny uczniów klas V 3 miejsce Zespół
Szkół Integracyjnych w Lubinie
Adrian Kowcz 5c Elżbieta Kolber
„Bezpiecznie na drogach” 3 miejsce SP nr 8 Lubin drużyna 3c Barbara Tadla
Test Biologia Plus -Oxford Laureat
II stopnia
Oxford Edukational International – London; przedstawiciel w Polsce – Polskie Media Amer.Com SA w Warszawie

Katarzyna Birut 5d
Daniel Czyż 5d

Katarzyna Włodarczyk
Oxford z języka angielskiego Laureat
II stopnia
Wojciech Grzeliński
Natalia Gumowska
Paulina Czerwień
Karolina Kosowska
Wiktoria Miller
Katarzyna Muc
Filip Jasiński
Kinga Buczyńska
Marta Jakimiec-Marciniak
Izabela Borejszo
Małgorzata Borowiec
Małgorzata Imbra

Oxford z języka angielskiego

Laureat
I stopnia 
Kacper Polański
Patryk Kwapis
Patrycja Kowalska
Marta Jakimiec-Marciniak
Izabela Borejszo
Małgorzata Borowiec
Oxford z języka angielskiego

Laureat
I stopnia
z wyróżnieniem

Katarzyna Sitek 4a
Maja Zarzycka 6a

Marta Jakimiec-Marciniak
Izabela Borejszo

“Wiem wszystko o ekologii”

SP 7

międzyszkolny

II miejsce

Szymon Krawczyński 3a

Michał Gruszczyński 3c

Krzysztof Urbanik 3c

2 XII 2009r

Magdalena Danek

Karolina Tokarek

Bezpiecznie
w szkole,
w domu i na drodze

województwo

6 miejsce

Nicole Kudełka 6a

Kasia Birut 5a

Patryk Komaniecki 6b

B. Gaweł

A. Kocaba

E.Moszumańska

Bezpiecznie
w szkole,
w domu i na drodze

powiat

3 Miejsce

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Nicole Kudełka 6a

Kasia Birut 5a

Patryk Komaniecki 6b

16 X 2009r.

B. Gaweł

A. Kocaba

E.Moszumańska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content
%d bloggers like this: