Od niewielkiej kropki wszystko się zaczęło…

Od niewielkiej kropki wszystko się zaczęło……..po raz drugi w naszej klasie obchodziliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI . Dzień rozpoczęliśmy od kropkowego śniadania – bułeczki w kształcie koła do tego wszystkie okrągłe smakołyki w śniadaniówce bardzo mnie wzruszyły. Po zjedzonym śniadaniu czekała na nas słodka niespodzianka, którą przygotowała dla nas mama TOSI- kolorowe babeczki…ach jak my je uwielbiamy…

Bilety na mecz piłki ręcznej

Informacja przekazana przez MKS Zagłębie Lubin:
Witam!
W imieniu MKS Zagłębie Lubin S.A. pragnę zaprosić Waszą Placówkę na MECZ PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN z udziałem ZAGŁĘBIA LUBIN! 
g. 13:00 – ZAGŁĘBIE LUBIN vs. MMTS KWIDZYN
Mecz odbędzie się w NIEDZIELĘ (24 WRZEŚNIA)
Spotkanie odbędzie się w hali RCS przy ul. ODRODZENIA 28B

Skrzaty są wśród nas

Nasza szkoła jest laureatem konkursu „Fajne Granty T-Mobile” organizowanego przez Fundację Coder Dojo. Projekt „Skrzaty programują” zgłoszony przez nauczycielki Bogumiłę Niedźwiedź i Magdalenę Górską ma na celu naukę programowania z wykorzystaniem małych robotów – Ozobotów. Realizacja projektu przewiduje szereg działań edukacyjnych skierowanych zarówno do dzieci, jak i seniorów.

KODOWANIE NA MACIE

W sobotę w naszej szkole odbyło się bardzo miłe spotkanie. Uczniowie klasy 2 A wraz z rodzicami gościli niesamowitą osobę – trenerkę MISTRZÓW KODOWANIA, członkini grupy Superbelfrzy MINI Panią Joannę Apanasewicz.  Pani Joanna pokazała nam tajniki pracy na macie edukacyjnej MISTRZÓW KODOWANIA. Dowiedzieliśmy się, że programowanie jest również możliwe off line czyli bez komputera. Bawiliśmy się wspaniale. Kodowaliśmy taniec robotów, graliśmy w bingo, utrwalaliśmy 

STYPENDIA

Informujemy, że od piątku 07.07.2017r., w sekretariacie szkoły, można odbierać stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.