Informacja o terminie wpłat za obiady

Informujemy, że w związku z licznymi prośbami rodziców, termin płatności za obiady zostaje przedłużony do 10 – go dnia miesiąca. (np. za miesiąc listopad należy uiścić wpłatę do 10 listopada).

Dokonanie  wpłaty należy potwierdzić u intendenta na otrzymanej karcie obiadowej (z wyłączeniem grup świetlicowych). Potwierdzona karta będzie podstawą do wydania obiadu po 10-tym dniu miesiąca.

Prawdziwy Meksyk w 2a

Nie ma nic piękniejszego niż opowieść o danym kraju na podstawie własnych doświadczeń. Dziś miała miejsce wspaniała lekcja historii o Meksyku. O ciekawostkach tego kraju opowiedziała nam Paulinka, która niebawem będzie tam mieszkać. Zobaczyliśmy różnice pomiędzy naszą szkołą, a szkołą w Meksyku. To nas bardzo zaciekawiło. Wszyscy zadawaliśmy wiele pytań. Paulinka chętnie powiedziała nam wiele słów w języku hiszpańskim.  Wraz z rodzicami przygotowała dla nas

Grzybobranie z Dashem i Dotem w 2a

W naszej  klasie 2 A ostatnio zrobiło się  bardzo jesiennie. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały przepiękne grzyby.  Wystarczyło zabrać ze sobą pietruszkę i ziemniaka, by na szkolnej ławce wyrósł podgrzybek, muchomor czy kania. W tym dniu mata Mistrzów Kodowania zamieniła się w jesienny las i stało się coś strasznego Dot odłączył się od Dasha  ( w tym dniu był bardzo nieznośny) i zgubił się w

Szkolny konkurs plastyczny „Wakacyjne wspomnienia”

Choć wakacje już za nami, to  uczniowie naszej szkoły doskonale pamiętają letnie przygody i podróże. Swoje wspomnienia mieli szansę ukazać w pięknych pracach plastycznych, które można podziwiać w holu głównym szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klas I-III za udział w konkursie. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Piotr Twaróg – IIIa, Julia Bubiłek – IIIg, Blanka Szajwaj – Ib, Łucja Szeleszyńska – III d, Szymon Juszczak – Ib, Hanna Kerger – Ia, Lena Kołodziej – IIIg, Blanka Biały – IIIe, Nadia Mikoś – Ia, Marena Dombrowska – Ig, Michał Piasecki – IIIc, Mateusz Wawrzyniak – IIIg. Serdecznie gratulujemy.

Ozobot zwiedza Lubin

W ramach projektu „Skrzaty programują” uczniowie klasy III c i III e wspólnie z Rodzicami podjęli kolejne działania. Dzieci podzielone na grupy przygotowały makiety najważniejszych obiektów znajdujących się w naszym mieście. Wykonane zostały makiety: