Przekaż nam 1% podatku

Szanowni Państwo,

Na początku 2018 roku, wypełniając PIT z rozliczeniem za rok 2017, będą mogli Państwo przekazać 1% swojego podatku dochodowego na dowolny cel.  W maju 2015r. nasze Stowarzyszenie otrzymało status organizacji pożytku publicznego (OPP), a co za tym idzie możliwość pozyskania środków z 1% podatku dochodowego.

Będziemy zaszczyceni, jeśli spośród wielu organizacji pożytku publicznego wybiorą Państwo właśnie Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 14, co na pewno pozwoli nam na bardziej efektywne i skuteczne realizowanie celów Stowarzyszenia.

Aby przekazać 1% podatku za rok 2017 dla Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 14 wystarczy w rozliczeniu PIT podać numer KRS naszej organizacji (0000414306) oraz wysokość kwoty, którą przekazują Państwo na rzecz naszej organizacji.

Z góry dziękując za dar serca, łączymy wyrazy szacunku

Zarząd Stowarzyszenia

%d bloggers like this: