Wrócili z bombkami i pucharami

19.12.2017 r. nasza szkoła brała udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej dla klas IV. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy. Nasi młodzi szczypiorniści zaprezentowali się wspaniale. Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce, natomiast drużyna dziewcząt uplasowała się na miejscu III. Wszyscy zawodnicy otrzymali

pamiątkowe bombki, natomiast zespoły nagrodzone zostały dyplomami i pucharami. Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia ze zmagań naszych sportowców w naszej galerii.

Skład naszych reprezentacji:

dziewczęta – Sara Stempak, Izabela Wojsa, Jaśków Aleksandra, Wiktoria Kowal, Magda Pabian, Patrycja Urbaniak, Konstancja Daćko, Aleksandra Kaźmierczak, Śrutwa Martyna, Anna Hawrylczak, Martyna Noga, Hanna Kozdroń, Wiktoria Kozłowska, Oliwia Marciniak, Aleksander Stasiszyn

chłopcy – Maksymilian Szulc, Jakub Ganczar, Seweryn Sołecki, Borys Rzeszowski, Aletti Francesco, Bartosz Łagoda, Maksymilian Magdziak, Szymon Majdański

%d bloggers like this: