Wpłaty za obiady

PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH WPŁAT ZA OBIADY DO DNIA 31.12.2017 R.

TERMIN ODPŁATNOŚCI ZA M-C STYCZEŃ 2018 R: OD 01 DO 10 STYCZNIA 2018 R.

WYSOKOŚĆ WPŁATY ZOSTANIE PODANA W NAJBLIŻSZYM CZASIE.

Sukces młodych plastyków z 3 E

7 grudnia 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego „Anioły są takie”. Konkurs organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie. Miło nam poinformować, że prace dwóch uczniów z klasy III e zostały docenione przez jury. W kategorii malarstwo i rysunek nagrodę zdobył Igor Orlikowski, a wyróżnienie Tomasz Dydyna. Uczniowie wykonali prace pod opieką wychowawcy, p. Magdaleny Górskiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dzieci listy piszą…

Uczniowie klasy III c wzięli udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym, który polega na wymianie listów ze szkołami polonijnymi. Napisali listy o tematyce świątecznej do uczniów ze szkoły w Lemont  w Stanach Zjednoczonych. Dzięki korespondencji trzecioklasiści będą mogli poznać rówieśników  z dalekich zakątków świata, podzielić się z nimi swoimi przeżyciami  oraz opanować  sztukę epistolografii.  Najważniejsze, że listy będą miały realnych odbiorców, a nie, jak zazwyczaj,  wymyślonych kolegów.

Obejrzyjcie naszą pracę i jej efekty.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Informujemy, że 18.12.2017 r. (poniedziałek) odbędzie się charytatywny kiermasz Bożonarodzeniowy. Na kiermaszu będzie można zakupić piękne ozdoby świąteczne wykonane przez wychowawców oraz dzieci ze świetlicy. Serdecznie zapraszamy od godziny 8.00 do wyczerpania ozdób.

Przysmaki dla ptaków od II a

W piatek cała klasa 2 A udała  się na bożonarodzeniowe warsztaty ” Choinka dla ptaków”, organizowane przez Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie. Naszym zadaniem było wykonanie ptasich przysmaków w formie zawieszki na choinkę. Wykorzystaliśmy do tego: suszoną kukurydzę, owies, kaszę, słonecznik oraz smalec…
Każdy z uczestników warsztatu robił dwie zawieszki. Na sam koniec udaliśmy się do zwierzyńca, gdzie czekały na nas piękne świąteczne drzewka i szopka bożonarodzeniowa. Po zawieszeniu swoich